Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Szukam darmowego programu do fakturowania dla firm nievatowców. Mała firma, sklep która dopiero rozpoczyna działalność, jest ona "nievatowcem" (nie znam za bardzo się na tym). Wiem, że w sklepach papierniczych są chyba takie gotowe faktury/dowody zakupu ale szukam na razie darmowego oprogramowania (najlepiej bez limitu lub z dużym limitem).

#fakturowanie #faktura #firma #ksiegowosc #malafirma
  • 5
@zibizz1: Widziałem, ale szukam darmowego na razie oprogramowania :) bo to nie dla mnie tylko dla innej osoby szukam i chce aby mogła sobie "przetestować" który sposób wystawiania faktur/dowodów zakupów będzie odpowiadał jej (bo może będzie wolała papierowe wystawiać, lub ew. widziałem że są gotowce w Wordzie). Oczywiście jakby np. ta osoba robiła dużą ilość faktur np. 15/30 faktur miesięcznie no to wtedy namówię ją na zakup wersji płatnej.

Bo znalazłem
@yzx_: Każdy program jest "Testuj za darmo przez 30 dni", więc jest darmowy, wrzuciłem ten najtańszy.

Polecam też inne programy które można przez 30dni przetestować ZA DARMO i wystawić do 3 faktur:
Infakt 12/miesiąc przy płatności za rok (link daje jeszcze 10% zniżki)
wfrima 19/miesiąc
ifirma 12,5/miesiąc przy płatności za rok, Kod na zniżkę:

Wiec wystarczająco żeby zweryfikować czy akurat dany interfejs nam odpowiada. A potem uważam że warto zapłacić te