Wpis z mikrobloga

@agent_na_emeryturze: Pisałem podanie-prośbę do dyrektora sanepidu czy tam głównego inspektora o zwolnienie corki z kwartanny gdzie niby miała kontakt z chorym dzieckiem w żłobku. Pisałem o 21:00 mailowo, odpowiedz miałem o 12:00 następnego dnia ;)
  • Odpowiedz
@mr_ponglish: Loteria. Znajoma na kwarantannie miała wizyty policji co 2-3 dni. Ja po pozytywnym wyniku nie miałem żadnej kontroli, żadnej wizyty policji, nie instalowałem aplikacji i nikomu się z tego nie tłumaczyłem. Nawet jakbym wtedy wyjechał na wakacje to nic by się nie stało, patrząc na to z perspektywy czasu xD
  • Odpowiedz
Udowodnij. Pokaż ustawę, która to nakazuje.


@LordAxe82: Bozia rozumu pożałowała? Tylko na idiotyzmy wystarczyło, a na skorzystanie z googla już nie?

Konieczność zainstalowania na swoim urządzeniu mobilnym aplikacji „Kwarantanna Domowa” w związku z obowiązkiem poddania się kwarantannie wynika z art. 7e ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
  • Odpowiedz
Bozia rozumu pożałowała? Tylko na idiotyzmy wystarczyło, a na skorzystanie z googla już nie?

Konieczność zainstalowania na swoim urządzeniu mobilnym aplikacji „Kwarantanna Domowa” w związku z obowiązkiem poddania się kwarantannie wynika z art. 7e ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.


@Nieszkodnik: lol a ustawa ma zastosowanie po wprowadzeniu stanu wyjątkowego, który nie został wprowadzony. Ale by to wiedzieć wystarczy mieć
  • Odpowiedz