Wpis z mikrobloga

@dylonij: nigdy nie byłem za Tuskiem, ale teraz zagłosowałbym na niego tylko dlatego żeby #!$%@? PiS. Tak, jesteśmy w takim opłakanym stanie państwa że trzeba głosować na byle kogo byle odsunąć PiS od władzy, każda minuta przybliża nas do Białorusi. PiS zagarnął już taką część władzy w kraju że nawet gdyby Tusk wygrał wybory zajęłoby lata zanim by po nich posprzątał więc czekałyby nas lata politycznej poligamii a nie monogamii jak
@dylonij:

@swinkapl: ja nawet za pisem nie jestem oszolomie. czas wyjac tuskowe gowno z ust. pozdrawiam


Nie musisz być za pisem, wystarczy że łyknęłaś pisowską propagandę i teraz robisz za pożytecznego idiotę. Nieudolność rządów można jednak skalować i tutaj do pisu nikt nawet podejścia nie ma. Można obronić twierdzenie, że PiS i PO i to zło, ale z pewnością nie takie same.
@dylonij: afera tylko z dzisiaj wyciek stanów magazynowych WP od samolotów po obsrane gacie xD już jakiś czas temu ujawnili dane współpracowników wywiadu xD no rzeczywiście ośmiorniczki, niezgłoszony zegarek czy problem z autostradą to to samo. No a co było jak PO podpisywało umowę o dostawy gazu? Wyzywanie od Komoruskich a jak PiS się zabrał za naprawienie tego to mamy teraz efekty. Imigranci? proszę bardzo PO zobowiązało się przyjąć daną ilość,