Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki spod #wazektomia, skąd czerpaliście wiedzę na temat zabiegu, porównania różnych metod i ewentualnych komplikacji po wszystkim? Poczytałem trochę komentarzy, ale mam wrażenie, że w porównaniu dr Siwik vs. dr Kulik każdy ma swojego wybrańca.

Np. @pawelpawel8383 pisze:

Odnośnie metody: właśnie dlatego wybrałem Siwika. Bo wszystko zasklepia i masz pewność, że nie będzie problemu.


Na to @Blaszczykowski_Robert odpowiada:

Jednym z powodów późnej rekanalizacji są zarniniaki nasienia, których prawdopodobieństwo jest większe przy metodzie z zamkniętymi końcami.


Jednym słowem - skąd czerpaliście informacje przed zabiegiem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e03b8f79ccb9000a8ee939
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
Przy wyborze Kulik vs. Siwik metoda miała dla mnie znaczenie drugorzędne, gdyż w necie znajduje się komentarzy nr. tego drugiego sugerujące, że po zabiegu w razie jakichś powikłań był gburowaty i ogólnie nie interesował się pacjentami po tym jak opuścili klinikę.
@Blaszczykowski_Robert dokładnie tak samo robiłem, też czytałem że Siwik w razie W jest problemowy i nieprzyjemny, do tego metoda mnie przekonała żeby podać sobie ręce z doktorem Kulikiem. Dużo szukałem po forach i artykułach głównie zagranicznych, bo w Polsce mało jeszcze na ten temat a też nie chciałem czytać tylko co ci dwa lekarze mają do przedstawienia bo wiadomo, każdy chwali swoje ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale wygrał
Ja się kierowałem przede wszystkim doświadczeniem i metodą. Doświadczenie Siwik ma nieporównywalnie większe niż jakikolwiek lekarz u nas. Jeśli chodzi o wybór metody skupiałem się głównie na materiałach anglojęzycznych. Jak już wybrałem metodę, szczegóły doczytałem na stronie Siwika bo jest tam masa materiałów. Odnośnie opinii. Tak to już jest, że jak ktoś robi kilkakrotnie więcej zabiegów, to i opinii ma więcej. Zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Szczególnie, że mamy tendencję do