Wpis z mikrobloga

@DzikiChleb mogą być również zioła do waporyzacji. Mam w #!$%@? wysokie ciśnienie więc raczej coś co mnie nie dobije. Kofeine zredukowalem do niezbędnej do przeżycia i nie stwarzania zagrożenia w ruchu drogowym dawki
@DzikiChleb: Pregabalina. Mi pomagaław nauce, łapałem pełen focus i wszystko łatwiej szło.


@Michuyyy: Jak lek przeciwpadaczkowy może pomagać w nauce? Serio, o mechanizm działania pytam.

@DzikiChleb: l-theanine zapite kawą. Dużo snu. Zdrowa dieta (o ile nie ma przeciwskazań zdrowotnych to polecam dietę optymalną). Dużo ruchu o umiarkowanym natężeniu na świeżym powietrzu.

No i najważniejsze: nauka i ciągłe, uststematyzowane powtórki.

Powodzenia.

@inny_89 Jesli chodzi i sen i świeże powietrze... najlepiej śpię przy otwartym oknie ale mogę to porównać do siedzenia nad paleniskiem i wdychaniem dymu, dlatego często nie wysypiam się bo relaksują mnie dźwięki "zewnątrz " samochody (nawet na pełnym przelocie, no cóż lubię autka) wiatr, liście, psy szczekające w oddali, deszcz a po zamknięciu okna pozbywam się tego jak i zimna które uwielbiam. Aktywność fizyczna- raz na dwa dni trening siłowo-aerobowy, nie
Dzięki bardzo, co sądzisz o "sesji" czy innych reklamowanych suplementach?


@DzikiChleb: że lepiej wyjdziesz na tym jak po prostu się wyśpisz i dobrze zjesz.

DOprecyzuj: potrzebujesz czegoś o działaniu "na już" czy długofalowo?
Bo długofalowo tak to standardowy stack podbijający neurogenezę zrobi robotę: Omega-3 (ważne, żeby było z DHA), Magnez (l-threonate- sam biorę z hansen lab), Lion's Mane, jagody (nie żartuje), wit. D3.

Sprawdz sobie też poziom hormonów - niski teść