Wpis z mikrobloga

@27er: z niektorymi postulatami lewicy sie zgadzam, ale jak widze takie rzeczy to wiem ze nigdy na nich nie zaglosuje


To jest właśnie to. Że jest spoko lewica i lewicowe ideały też mogą być spoko ale to jest #!$%@? przegięcie.
  • Odpowiedz
Swiat nie jest zero-jedynkowy i to że facet może mieć miesiączkę, albo dziewczyna idzie na badanie prostaty to nie twój interes.


@Unique-Suggestion: Nie. Kobieta nie może mieć prostaty, tak samo jak mężczyzna nie może mieć okresu. Wymyśliliście sobie pierdyliard płci to teraz ich używajcie zgodnie z założeniem. To co, teraz już nie ma trans-kobiet i trans-mężczyzn? Wszyscy nagle jesteśmy kobietami i mężczyznami?
I nie wyskakuj mi tu z "przeczytaj co jest
  • Odpowiedz
@Unique-Suggestion:
Ale to ona kreci gownoburze na portalu z słitfociami XD
Robisz #!$%@? z logiki, bo nie masz racji. To ona zajmuje sie #!$%@? i #!$%@? na smiesznych portalach, tyle, ze jej zachowania tłumaczysz, bo jestes feministka i po prostu uwazasz, ze kazde debilstwo trzeba tlumaczyc.
  • Odpowiedz
Wymyśliliście sobie pierdyliard płci to teraz ich używajcie zgodnie z założeniem.


@chomiczek_123: Transy istnieją, czy ci się to podoba czy nie. Jasne, możesz założyć sobie jak koń klapki na oczy i udawać, że część świata nie istnieje, bo na niego nie patrzysz, tyle że to zachowanie godne niezbyt rozgarniętego dziecka. Oczywiście biorę pod uwagę, że celowo odwracasz kota ogonem, a nie że masz podstawowe problemy ze zrozumieniem tematu.
  • Odpowiedz
@27er: O teraz to mnie #!$%@?łeś ja i feministka XDDD. Nie obserwuję jej na ig i nie wiem co wrzuca, odnoszę się do tego co tu wysłałeś i pokazuję że jesteś w błędzie. To ty robisz #!$%@?ę z logiki i dowalasz się do tematu o którym nie masz zielonego pojęcia.
  • Odpowiedz
@ajuto00: Ale o czym ty do mnie teraz mówisz? Czy ja gdzieś piszę, że transy nie istnieją? Owszem istnieją i powinni być nazywani po imieniu. Przecież to chyba żadna ujma, że ktoś jest trans-kobietą lub trans-mężczyzną, co nie?
  • Odpowiedz
Przecież to chyba żadna ujma, że ktoś jest trans-kobietą lub trans-mężczyzną, co nie?


@chomiczek_123: Ach, czyli wymyślisz im własne przydomki, bo tak ci się fajnie wymyśliło? Super podejście.

Przecież to chyba


No chyba, no bo kto to może wiedzieć, nie? XDDD
  • Odpowiedz
@Unique-Suggestion:
Szybko pobieglas po admina, zabolala prawda?
To jeszcze raz, jedyna osoba ktora z nas moze kogos pouczac to ja, bo ty nie umieszcz czytac ze zrozumienim. Nie #!$%@? sie do tematu, tylko do #!$%@? z logiki, ktore nijak maja sie do tego, czy podpasek jest mało w roznych miejscach i czy to wstydliwy temat. Wiec nie #!$%@?. Wybralas taka linię obrony swojego zdania, bo nie masz nic innego poza graniem
  • Odpowiedz
@27er: Nie życzę sobie nazywania mnie w ten sposób. Trochę kultury.

Od początku mówię o dwóch rzeczach. Ubóśtwie menstruacyjnym oraz o tym, że transmężczyzna jest mężczyzną. Ba! Nawet podałam jak te tematy mogą być ze sobą powiązane.

A feministka jestes i dobrze o tym wiesz. Z czym sir z nia nie zgadzasz? No wyminiaj XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie obserwuję jej na ig i nie wiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@27er: już pędzę ustawić przypomnienie w kalendarzu xD

Nawet gdyby to nie była bzdura, to po #!$%@? ktokolwiek postronny ma o tym pamiętać. Ponoć LGBT to nie jest upośledzenie to sam se nie da rady kupić podpasek, czy o co chodzi? ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Unique-Suggestion:

Uważasz że takie osoby powinny schować się w cień bo

Nie wiem jak Ty ale normalny człowiek gdy ma wstydliwy problem, nie wiem, np. hemoroidy, to się z tym nie obnosi tylko idzie do stosownego specjalisty ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz