Wpis z mikrobloga

- to takie elementarne podstawy kultury. Dlatego też nikt normalny nie afiszuje się z podpaską czy poplamionymi ubraniami

@Xuzoun:
Ale to uważasz, że facet nie moze się spuścić na chusteczkę i jej zostawić gdzieś na widoku w kiblach publicznych?
Przecież spuszczanie to normalna sprawa!
( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwłaszcza zwalenie sobie konia przez kobietę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie ogarniam jak można robić gównoburze z tego powodu, aż tak cię interesuje co ludzie mają w majtkach?

@Unique-Suggestion:
Piękny to był fikołek, nigdy go nie zapomnę.
A przypomnij mi ... kto pierwsze z nas dwóch #!$%@? o #!$%@? w spodniach, ja czy Maja?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wy lewaczki macie już tak #!$%@? mózgi, że syndrom wyparcia jest non stop włączony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@27er: Ale zdajesz sobie sprawę że są kobiety, które mogą mieć prostatę i powinny się od czasu do czasu przebadać? Uważasz że takie osoby powinny schować się w cień bo wielki @27er uważa że tak być nie może? Świat nie jest zero-jedynkowy.
  • Odpowiedz
@27er: cumplu, ale ty dopiero teraz odkryłeś, że dla lewarów płeć kulturowa to w zasadzie jedyna istotna? Jak lewak pisze mężczyzna, to może to oznaczać wszystko. A jak ma na kartce napisane coś tam trans to się domyśl reszty (jakby po wygladzie było zbyt trudno)
  • Odpowiedz
Piękny to był fikołek, nigdy go nie zapomnę.

A przypomnij mi ... kto pierwsze z nas dwóch #!$%@? o #!$%@? w spodniach, ja czy Maja?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wy lewaczki macie już tak #!$%@? mózgi, że syndrom wyparcia jest non stop włączony.


@27er: Ale to ty dzwo.. kręcisz gównoburze na portalu ze śmiesznym obrazkami XD
  • Odpowiedz
@27er: Ale w ogóle w czym problem XDD Zanim ktoś się przetranzystoruje przecież jest normalnie dziewczyną - chyba nie zapominają jak się kupuje podpaski lol

Czego oni chcą - żeby Biden do nich przyjechał albo Duda i zmieniał im pieluchy? #!$%@?ło ich lol
  • Odpowiedz
Jesteś fałszywym różowym paskiem,

@Unique-Suggestion:
XDDDDD

wypowiadasz sie na temat o którym nie masz pojęcia

@Unique-Suggestion:
Ty nie masz pojęcia o czym piszesz, wmawiając sobie, że czego nie wiem. Nie, po prostu nie ma mojej zgody na mieszanie terminów i likwidację pojęcia płci.
Po czym zmieniasz temat pisząc o ubóstwie menstruacyjnym, DO CZEGO NIĘ NIE #!$%@?!
Nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz, a zabierasz się na pouczanie XDDD
Ona ośmiesza
  • Odpowiedz
@Unique-Suggestion:

XDDDDD


@27er: A źle powiedziałam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Unique-Suggestion:

Ty nie masz pojęcia o czym piszesz, wmawiając sobie, że czego nie wiem. Nie, po prostu nie ma mojej zgody na mieszanie terminów i likwidację pojęcia płci.


@27er: I kto tu fikołki robi. Gdzie w tym wypadku widzisz likwidację pojęcia płci? Już pisałam. Swiat nie jest zero-jedynkowy i to że facet może mieć
  • Odpowiedz