Wpis z mikrobloga

Ale żałosne, w rodzinie mojej przyjaciółki jest taki kuzyn lvl 20. Zawy cichy, skryty. Dobrze się dogadywaliśmy gdy był na urodzinach i innych rodzinnych wydarzeniach. Zawsze zastanawiałam się co jest w jego życiu nie tak.

Jego ojciec to ksiądz (serio)i nigdy go nie widział, a matka mega wierząca i za bycie cicho dostawała od niego prezenty również dla dziecka. Zawsze miał najnowsze rzeczy i rówieśnicy mu zazdrościli, ale. On zawsze miał zakaz ich używania np gdy wyszło PS3 zagrał na tym z godzinę w momencie gdy dostał.
Ciągle miał kary na wychodzenie na dwór co spowodowało potem brak znajomości. Często był bity i wyzywany przez matkę.

Dodam że ma sporo starszego brata, z tym samym ojcem. Był tak samo traktowany i skończył jako złodziej i ćpun. Wyleciał do UK o tam bierze heroinę o czym nie wiedział młodszy brat. Gdy osiągnął pełnoletność skontaktował się z bratem prosząc o pomoc w ucieczce od matki.

Chłopak kompletnie bezradny, nie potrafi nawet dobrze obsługiwać telefonu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No i wyleciał do brata z nadzieją na lepsze jutro. Znalazł w agencji pracę ale nie utrzymał się przez depresję i poniżającego go brata. Nie jadł nic tygodniami bo bracik kradł jego wypłaty na herę.

Rodzice kumpeli sprowadzili go do Polski po tym jak go postanowili odwiedzić, mieli gdzieś zapisany adres i po prostu było załamani.
Tak bardzo jest mi szkoda tego chłopaka, ma tak zrujnowane życie. Nienawidzi ludzi (nas toleruje) i nie zdziwilabym się gdyby zrobił coś złego komuś lub sobie. Aktualnie siedzi u nich w domu i ma lęki. Próbują go wysłać do psychiatry na rozmowy. Nie wiem jak go uratować
#niewiemjaktootagowac #zalesie
  • 7
@SilentMouse_: ehh przykra sprawa. Można spróbować postawić wszystko na jedną kartę. Wyciągnąć chłopaka z domu żeby absolutnie nie był tego świadkiem, wziąć statystyki samobójstw wśród młodych i całkowicie zaorać matkę pokazując jej, że syn niedługo dołączy do grona. Ale tak z darciem się na nią i #!$%@? (nie daj jej dojść do słowa) i powiedz, że zabije swoje kolejne dziecko. Że albo się ogarnie stare #!$%@? albo każdy się dowie że
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SilentMouse_:

Dobrze się dogadywaliśmy gdy był na urodzinach i innych

To teraz też dobrze się z nim dogadaj. Niech ucieka od tej rodziny jak najszybciej. Najlepiej do miasta na drugim końcu Polski. Wtedy może odżyje