Wpis z mikrobloga

Mirasy mam problem z internetem na PC przy polaczeniu z WiFi.
Robiac speed test z komorki (siedzac przy komputerze, polaczenie z ta sama siecia WiFi) otrzymuje download ok. 47, upload ok. 20. Natomiast na komputerze skacze mi odczyt z ok. 4.5/2.5/05 download i upload ok. 2.5/0.5.
Glownie mialem na tym komputerze polaczenie przez kabel, ale musialem sie przeprowadzic i w tej chwili korzystam z WiFi wlascicieli (cos na zasadzie blizniaka, ale ja mam gorne pietro) i router mam pod swoim salonem gdzie stoi PC (jak sie nie myle oni maja kilka jakichs routerow puszczonych po calym domu) - wiec na chwile obecna niema mozliwosci polaczenia sie przez kabel
Do laczenia sie uzywam routera TP-LINK Archer T2U - sterowniki najnowsze (czyli jakies z 2015...).
Jak spinguje w CMD brame to wychodza takie kwiatki jak w ponizszym obrazku.
W przypadku polaczenia sie z siecia moblina z komorki ten internet jest stabilny i raczej taki sam jak mialbym na komorce.

I teraz tak, czy to jest jakis blad w ustawieniach gdzies w PC czy bawic sie w nowa karte?

#internet #siecikomputerowe #komputery
#wifi
ona_matopeja - Mirasy mam problem z internetem na PC przy polaczeniu z WiFi. 
Robiac...

źródło: comment_1642012458VDNlzb3Zz2mAqFnp5hWghj.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@ona_matopeja: te male dongle sa ok jak router jest w tym samym pokoju i dongiel nie jest schowany gdzies w szafce przy obudowie ;P
Z antenką na przedłużaczyku jak najbardziej będzie lepiej szczegolnie gdy PC na ziemi leży
  • Odpowiedz
@ona_matopeja: Nie ma znaczenia czy maja siec rozbita na kilka urzadzen tylko czy laczysz sie z siecia w trybie podwojnym (2,4/5ghz) gdzie nie masz zadnej kontroli czy masz do wyboru siec dedykowana 2,4ghz i 5ghz o osobnych nazwach, ta druga jest szybsza.
  • Odpowiedz