Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie dziwna sytuacja nastała z dniem 31 Grudnia dałem wypowiedzenie, jako kadrowa była zabiegana położyłem jej pismo na biurku nie zwróciła uwagi co jej daje i przywaliła dokumentami tak twierdzi. Dziś prosząc o podpisaną kopię zrobiła zdziwienie i poszła szukać, znalazła i od tego momentu jest afera kryminalna. Rozmowa z szefem i kadrową, że tamto jest nieważne bo nie mam podpisanej kopii oni nic nie wiedzieli ale jednak znalazło się pismo przez co chcą dać datę złożenia go na 12 stycznia to przesuwa datę o jeden miesiąc zamiast końca marca to koniec kwietnia..
Dodam, że po złożeniu pisma miałem pytanie od mistrza czemu dałem podanie i, że ma tę informację od szefa a dziś szef robi takie hopki.

Mam świadka z rodziny bo pracujemy w jednej firmie, że dostarczyłem tę pismo tylko czy to wystarczy w tym przypadku?

#pracbaza #januszex
  • 2
Mam świadka z rodziny bo pracujemy w jednej firmie, że dostarczyłem tę pismo tylko czy to wystarczy w tym przypadku?


@Januszzex: Powinno wystarczyć, zwłaszcza, że mistrz potwierdza. Pracodawca przecież nie musi ci podpisać wypowiedzenia jeżeli się uprze. Na wszelki wypadek nagraj z szefem rozmowę w której potwierdzi, że złożyłeś 31 i jesteś kryty 100%¯\_(ツ)_/¯