Wpis z mikrobloga

  • 1
@Instrybutor_z_Orlenu:

zatokę


Ohoho, zaczyna się :D ostrzegano mnie, że trwa zażarta dyskusja, czy to morze, czy zatoka :D dobrze, że do mojego tagu się nie przydzwoniłeś xD

@choochoomotherfucker: ja tak nie do końca morze lubię, bo wszędzie wygląda tak samo, daleko, no i tłumy turystów mnie zniechęcają, ale jak mam okazję, to jadę i za każdym razem się dobrze bawię :)
  • Odpowiedz
Ohoho, zaczyna się :D ostrzegano mnie, że trwa zażarta dyskusja, czy to morze, czy zatoka :D

nie ma żadnej dyskusji, to nie jest morze tylko zatoka a juz szczegolnie na wysokosci Gdyni. Jeżeli ktoś dyskutuje to po prostu tu nie mieszka albo dopiero się przeprowadził. Woda w morzu a woda w zatoce gdańskiej to są zupełnie różne akweny. Mało kto z lokalsów się do tej wody pakuje bo jest mega zanieczyszczona. Ruchy
  • Odpowiedz
  • 1
@Instrybutor_z_Orlenu:

nie wiem kim jesteś i g---o mnie obchodzisz (…) Nie Tobie odpowiadam


To na c--j się tak zesrałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to, że nie masz merytorycznej wiedzy, czym jest zatoka (patrz PWN) nie oznacza, że nie ma żadnej dyskusji. Otóż jest, nawet dość często tu na Mirko, ale pewnie jesteś z tych, co szczają do zatoki, stąd uważasz, że woda w niej to
  • Odpowiedz