Wpis z mikrobloga

Mirki kupilem ostatnio pare uszkodzonych padów ps/xbox dryfy problem z guziakami itp. Za gorszę do kupieniu mikro przełączniki do tego pare analogów troszkę mikro wtyków i pady jak nowe xD nie kumam poco kupować nowego pada skoro za grosze samemu można to zrobić.. Dodatkowo do 80% padów dodałem tylne guziki xD mapowane pod R3 i L3. jak coś pisać na prv pomogę wam ogarnąć i w padzie ps4/xbox dodałem napięce drążka większe mniejsze zależy od prefernecji :)
#ps5 #xbox #ps4 #xboxone
  • 42
@stefan_pmp: to jest bajecznie proste :D 3 ręką kupić za 30zł + lutownica odsysacz i jedziesz ;) Dodatkowo jak ogarniesz wymieniasz sprężyny w drązku, ale tak prawda że 80% wystarczy wylutować mikro przełącznik rezystor 1,50zł kosztuje i dać nowe i zer dryfu ;) Ja dodatkowo zmieniłem w swoim padzie napięcie i dodałem do razer wolwerine łopatki bo guzki były dla mnie złe. Trochę zabawy i wszystko zrobisz ;) wyższe kije szersze
@RudyMusisz: pod jakim względem? dajesz nowe moduły dajesz nowe drążki możesz zrobić całkiem nowego pada pod swoje preferencje. Ja lubię niskie kijki z mała amplitudą odchyłu to taki sobie robię :D gram na wielkim sensie więc nie robię dużych ruchów i mi średnica duża nie potrzebna.
@patoologiaa: bardzo fajnie, jak najbardziej chwalę samodzielność i zaradność ale naprawdę dużo ludzi ma dwie lewe ręce albo po prostu się boi i spłycanie/upraszczanie takich czynności to takie trochę #!$%@?, w zasadzie wszystko można tak uprościć i tym tokiem myślenia jakiekolwiek firmy usługowe nie mają sensu

chcesz zmienić olej w samochodzie? nie kumam po co jeździć do mechanika skoro za grosze można to zrobić samemu, normalnie odkręcasz korek, spuszczasz olej, zakręcasz
@Loginconajmniej4znaki: lubię robić pizze ;) pada #!$%@? przy naprawie to wywale a będę miał na częsci i sie czegoś uczę xD nie porównuj odkręcenia 3 śrbek do naprawy samochdu... @wisemansaid: to co koledze pisze robota robocie nie równa, a skoro mogę sam sobie coś zrobić co odpowiada mi to czemu nie? weź pada x box elite 2 i jego drążki to jest tragedia... pad sam w sobie ok ale to
@patoologiaa: jasne, że dobrze samemu zrobić ale nie ma co się dziwić, że większość woli sprzedać, kupić nowy i mieć z głowy. Pójdzie do sklepu kupi nowy sklep zarobi, Ty kupisz części to ktoś zarobi, naprawisz i sprzedasz tez zarobisz i tak się kręci gospodarka, zawsze tak było jest i będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na stronie z analogami co podałeś

Trwałość mechaniczna RKJX 100k Cyklów

@patoologiaa: Jakoś mało. Nic dziwnego że analogi dryfują. Ciekawe co to ten cykl bo nie brzmi jakby pad miał wytrzymać 7 lat a ledwo rok.

edit: wyczytałem że jest jakaś wersja analoga RKJXV co ma 500k cykli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patoologiaa: jakbyś miał pada xbox białego (!) To szukam czegoś taniego.

Z zewnątrz żeby wyglądał, ale w środku może być wszystko zepsute. Szukam czegoś taniego żeby małe dziecko nie zrzędziło że tata trzyma pada :p