Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie (°°
Raz się człowiek pomyli i z rozpędu kupi na allegro coś z wysyłką pocztą polską do automatu paczkowego, zamiast kulturalnie Inpostem i nie może być normalnie.

Jednak da się dostać awizo i w tym przypadku.

A na deser wycieczka do punktu odbioru oddalonego o 3km od ich automatu paczkowego.

@PocztaPolskaSA w #szczecin - Szacunek, że udało się to aż tak spieprzyć.

#pocztapolska #zalesie
Pobierz Skarab - Trzymajcie mnie (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Raz się człowiek pomyli i z rozpędu kupi na al...
źródło: comment_1641936968KeVZqL8UdNXlmQevtzAs4J.jpg
  • 8
@Skarab 100 lat przed murzynami. Ciekaw jestem po co nam zwykłym ludziom tak dokładne dane - gdzie jest ta paczka, jakiś WER, TERMINAL #!$%@? wie gdzie. Inpost krótko, co gdzie kiedy.
@Skarab: hah, ja czekałam na jakieś ważne dokumenty, oczywiście awizo, musiałam iść na pocztę na Kołłątaja. Tam pani w okienku stwierdziła, że mojej paczki nie ma - konsternacja, no bo przecież awizo było. Okazało się, że zrobili literówkę w moim nazwisku, gdzie to jedne z bardziej popularnych w Polsce. Moszna? Moszna.
@Skarab:
Raczej nadawca coś spieprzył. W emonitoringu wskazany będzie automat który wskazał nadawca jako docelowy. Jak nie ma takiej informacji, to paczka nie była zaadresowana na automat, a zwyczajnie na adres (nawet jak podany byłby adres automatu, to niestety tak się nie da).
Poza tym jak tak przesyłka jeździ, to ewidentnie jest coś nie tak z adresem.