Wpis z mikrobloga

Kontynuacja mojego "ostatniego" wpisu. To co mówię to niestety często smutna prawda. Jeśli nie żyliście w piwnicy i macie fajne ciało z którymi na co dzień się nie obnosicie to załóżcie sobie drugie konto z własnymi wyuzdanymi zdjęciami i zobaczycie jak wygląda matrix po drugiej stronie.

Niestety ale spotykanie się przez neta całkowicie się popsuło dla grzecznych facetów i boli mnie to, że sporo z tych grzecznych naiwniaków nie ma z tym problemu. Zupełnie tak jak laska nie ma problemu pouczać o czym z nią powinieneś rozmawiać oraz w jakim tempie powinna iść znajomość gdy masz grzeczny profil. Nie miałbym z tym problemu pewnie gdybym nigdy nie podobał się szczerze kobietom ale jak masz grzeczny profil to one nie biorą nawet tego pod uwage.

Naprawde skłaniam się ku temu. że na tych apkach zostały już same skrzywdzone laski, które były w jakiś układach w wieku już nawet 20 lat a grzeczni ułożeni faceci mieli jedna może dwie laski i siedzą i starają się, zabawiają, myślą co napisać a to nie tędy droga. Z moich prywatnych statystyk już w pierwszej rozmowie można wyczuć, że 70-80% szukających poważnego związku kobiet na takich apkach to czyste manipulantki, które szukają faceta żeby nim kontrolować i żeby zabiegał o nie a w między czasie mają cały czas otwartą szparę dla kogo trzeba.

Najgorsza jest ta solidarność kobiet jakieś 90% utrzymuje iluzje dla grzecznych frajerów, że kultura luźnego seksu to nic takiego, że żadna tak nie robi. Skąd jednak tyle jest skrzywdzona, robi z siebie ofiarę a z poprzedniego chłopa zawsze tego złego? A no właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślałem, że będzie łatwiej znaleźć kandydatkę do poważnego związku jak wrócę do starego grzecznego profilu ale nie dość że mam mniej matchy to laski są tak pretensjonalne albo stosują manipulację, że nie wiem jak można żyć dłużej jako grzeczny facet niż 2 tygodnie. Nie wiem jakim trzeba być debilem żeby nie widzieć ich prawdziwego zainteresowania wszystkim tylko nie Tobą.

Pamiętajcie Panowie że kobiety narzekają tylko na facetów z którymi realnie sypiają ale oni chcą tylko seks, cała reszta tych w porządku jest po prostu za mało atrakcyjna, nawet jeśli to różnica nie osoby a zdjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chce mi się więcej pisać bo sporo facetów i tak będzie napalonych, czy myślało że "znalazł te wyjątkową" a laska ma profil od 2 lat i była obraca więcej razy niż wszyscy w jego rodzinie mają łącznie zębów.

Dlatego zakończe to rzeczami które mogłem robić jako "czad" na pierwszym spotkaniu albo przed jeszcze przez półtora roku a o których nie mogę nawet głośno powiedzieć jako "grzeczny ogarnięty, wykształcony itp itd." bo i tak nie mam spotkania.

Chad ja:
- seks bez gumy na pierwszych spotkaniach u niej w pokoju/mieszkaniu
- 70% lasek wysyłało nudesy zanim w ogóle na oczy mnie zobaczyło
- brak złych tematów, szczere angażowanie się w rozmowe
- planowanie spotkań przez laske, kupowanie przez nia produktów na mój przyjazd do niej
- minimalny kontakt z mojej strony między spotkaniami a i tak zawsze chętna na kolejne
- w łóżku full pakiet, fetysze itp itd

Grzeczny ja gdzie pokazuje, że jestem ogarnięty bez klaty z uśmiechem:
- nie możesz użyć słowa seks, namiętność, fetysze bo stracisz pare albo konto (ban lol)
- musisz potwierdzać że "tak tobie też zależy na czymś poważnym" bo usłyszysz że laska nie jest niczym innym zainteresowana
- musisz się wykazać inteligencja, humorem, być miłym (nawet jesli uczelnia czy opis same wszystko powiedziały)
- stajesz się emocjonalnym tamponem, laska zaczyna narzekać Ci na temat innych facetów bo wie że i tak nic z Toba nie bedzie świrowała
- słyszysz tylko "ona nie spotyka sie w mieszkaniu" na pierwsze drugie czy trzecie spotkanie XD
- ogólnie mało się spotykasz bo widzisz że szczerze każda ma Cie w dupie jeśli wiesz jak potrafią skakać nad Tobą gdy lepsze foty

Najbardziej rozwala mnie że dalej jestem tym samym facetem, po prostu na niegrzecznym miałem atrakcyjniejsze foty + klata. Wiec tak, oficjalnie daruje sobie poważne związki bo one wszystkie są takie same tylko nie chcą żeby naprawde niewinni faceci znali prawde bo nie bedzie komu nad nimi skakać.

#tinder
  • 5
@WomanWhisperer: Taki ten Twój post bezrefleksyjny trochę. Nie przyszło Ci do głowy, że po prostu mało kto umie być skutecznym chadem i skutecznym grzecznym jednocześnie? Jeżeli z Twojej beta wersji wylewa się taka sama roszczeniowość jak z tego posta, to w ogóle się nie dziwię, że Twoje konto A jest zlewane przez laski, bez urazy.