Wpis z mikrobloga

Ogólnie to trzymałem się twardo, ale w ostatnim czasie jest taki natłok wszystkich afer, złych decyzji, śmiania się w twarz prostym ludziom przez tych pisowskich idiotów, że już nie mam siły. Jakoś mocno to w ostatnim czasie mnie przybija. Pierwszy będę na protestach.
#bekazpisu #polska #tvpis
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FinekPoker:

Z tego miejsca chciałem przy okazji przeprosić osoby z KOD, które stały kiedyś przy tej ulicy co jest sejm i rozdawały kwiaty i zachęcały do przyjścia pod sejm na jeden z pierwszych protestów. Kazałem im spierd... a teraz widzę, że mieli rację ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@kinson: czyli wyjales oczy z dupy. Lepiej później niż wcale, ale zastanawiam się czym się wcześniej kierowałes?
  • Odpowiedz
@siepan:
Na studiach byłem wtedy. Pierwsza praca była już za PO. A za dowód jakim byłem kiedyś cymbałem niech świadczy to, że głosowałem na Korwina do wieku 32 lat xD
  • Odpowiedz
@kinson: Ja pamiętam, że w internet pod względem polityki na początków rządów PiS niczym się nie różnił od TVPiS. Każdy kto krytykował PiS był "ubekem, komuchem i zdrajcą Ojczyzny".
Swoja drogą już wtedy widać było mocną propagandę w TVP ale mówiło się że to "przeciwwaga dla TVN"
  • Odpowiedz