Wpis z mikrobloga

Mam kolegę. 175 cm wzrostu. Gęste blond włosy, dobra linia włosów. Czarne gęste brwi. Przystojna twarz. Umięśniony w dodatku dobra kondycja. Ogólnie dobrze wygląda. J---e na magazynie za 4k. 28 lat i nie ma d--y. Żadna go nie chce. Miko, że ma własne mieszkanie na własność bez kredytu i jeździ dobrym wozem. Bo rodzice mu pomogli z mieszkaniem. Panna go olała po 3 randkach i poszła do zakolaka chudego co jeździ zardzewiałym kombi w dieslu. A i na tinderze ma od c---a par. Ale nic z tego nie wynika

I co wy na to.

#blackpill #chad #blackpill #tinder#wzrost #przegryw
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czikolachowski: Bycie atrakcyjnym pomaga ale niczego nie zapewnia. Szczególnie odpycha u faceta fizyczna praca jakakolwiek. W świadomości Polaków robotnik to taki śmieć, alkus co się nie uczył i teraz niegodny czyścić butów nawet chłopu co parzy kawę w urzędzie na stażu.
  • Odpowiedz
poszła do zakolaka chudego co jeździ zardzewiałym kombi w dieslu


@Czikolachowski: A zakolak ile ma wzrostu? i gdzie pracuje?
Albo bajt albo z tym opisywanym typem jest coś grubo nie tak (nie myje się, nie ma dwóch jedynek na górze etc.)
  • Odpowiedz
@Czikolachowski: Za dużo wniosków próbujesz wyciągnąć z nie zawsze istotnych informacji, a przede wszystkim z niskiej próbki. Dużo robi wygląd (szczególnie jak chcesz się umawiać z młodymi lasencjami, gwiazdami insta), Twój ogar materialny, ale jednak te co bardziej inteligentne laski też patrzą na Twoje ambicje. A kolega robiący na magazynie, którego cały "dorobek" pochodzi od rodziców, no to jednak średnio podpada pod definicję zaradności. Ja zauważyłem, że jednak najbardziej to
  • Odpowiedz