Wpis z mikrobloga

Wolt - 20 zł na zakupy - kod dla starych użytkowników

//zaplusuj to zawołam Cię do kolejnego takiego kodu

Wolt przygotował dzisiaj kolejny kod na 20 złotych! Łączy się z innymi kodami, czyli jeśli nie masz konta to możesz od raz zamówić coś za 30 złotych :)
Do odebrania w źródle newsa
Kod wygasa za 21 dni.

Aby uzyskać kod wystarczy w aplikacji Wolt w menu wybrać Profil, następnie Wprowadź kod promocyjny i wpisać kod promocyjny oraz kliknąć Wyślij lub wykonaj to bezpośrednio przez stronę internetową w zakładce swojego profilu.

Dostępne w miastach: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Łódź

#wolt #woltkodyodlubiekiedy

#bydgoszcz #gdansk #gdynia #katowice #krakow #lublin #poznan #rzeszow #szczecin #warszawa #wroclaw #lodz

PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje 1589 mirków () Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na 940 złotych - na np. Booking, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami, HBO Go, Flixbus, a nawet na odebranie gotówki na konto etc.

Mirki z #ubereats i #pysznepl pewnie też chętnie skorzystają
Pobierz LubieKiedy - Wolt - 20 zł na zakupy - kod dla starych użytkowników

//zaplusuj to z...
źródło: comment_1641908017E4ODXqjOLLR138qI1OkCVF.jpg
  • 16
Dopiero zobaczyłem ze nie skopiowałem linijki a już nie mogę edytować wiec tak: Do wykorzystania na zakupy w sklepach dostępnych w Wolcie na: Alkohol, Kwiaciarnia, Zakupy, Spożywcze, Zdrowie i uroda, Sklep zoologiczny i Apteka