Wpis z mikrobloga

@Katiee: To taki wydech spawasz bez drutu, można też pulsem zeby nie grzać ostro cienkich scianek, (nie pognie tak bardzo) jak spawasz małym pradem to gorzej widac wiec można sobie delkatnie załamać krawędzie łączonych rurek żeby podczas spawania rysa której sie trzymasz była bardziej widoczna. Poduszka z agronu do środka i masz gładki przetop na którym nie beda sie osadzały nieprzepalone spaliny.
@tylkoocosspytam: Wiadomo, z wolnej reki tak tego nie skleisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mimo to, no spoko!
Pokaz Miras cos bardziej wymagajacego w sensie inny projekt. Czy same rury robisz?
Ja hobbystycznie sobie i wszystkim znajomym spawam wszystko dookola.
Mocno cenie bezstykowe spawanie tig za mozliwosc wykonczenia, choc nie gardze mma( w tym roku konstrukcje tarasowa zrobilem az milo- najwiekszy moj projekt ever) tigiem tylko mocowania doscienne
@themax: Rury i zaślepki teraz. Ja bardzo nie lubię MMA bo (proszę sie nie śmiać) parzy XD Spawałem i elektrodą mam nawet w domu małą przenośną bo to chyba nalepsze rozwiazanie do domu. Ale po robocie to mnie #!$%@? strzela jak mam coś pospawać dla siebie czy innych. Szewc w dziurawych butach chodzi.

@Cygan_Wojtus: Wiem o co Ci chodzi i nie nabiorę się XD
t.....m - @themax: Rury i zaślepki teraz. Ja bardzo nie lubię MMA bo (proszę sie nie ...

źródło: comment_1641919892j7NYVQM8Mk6wGXGzjTCpSP.jpg

Pobierz