Wpis z mikrobloga

Na Uniwersytecie Wrocławskim przywracają zajęcia i studenci się buntują przeciwko decyzji rektora, robią jakieś protesty i ogólnie zadyma. Czaicie? Pełno ich w pubach i klubach nocnych, ale zajęcia be bo się zarażę. Tu nie chodzi o strach, ale zwyczajnie o wygodę. Protestują pewnie głównie julki i kawiorowa lewica, wycierają sobie gębę covidem, a zwyczajnie nie chce im się chodzić na uczelnię, bo trzeba się umyć i ubrać. #koronawirus #przegryw #p0lka #protest #studbaza #wroclaw
Erlein - Na Uniwersytecie Wrocławskim przywracają zajęcia i studenci się buntują prze...

źródło: comment_1641896559D2aXOwi0NgSscSqq5PEulF.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@Erlein: Nigdy nie rozumiałem po co ludzie, dla których największym marzeniem jest nie chodzenie na zajęcia, w ogóle zaczynają jakiekolwiek studia. Przecież edukacja wyższa nie jest obowiązkowa, nie wiedzą o tym?
  • Odpowiedz
Mi się wydaje że pewnie z połową ludzi co inda na kwarantannę na zachodzie to pingdemia- ludzie mają tę aplikację co pipkaja jak spotkałeś kogoś zarazonego- wizyta w Tesco? Ping! Oo nie , nie mogę iść do roboty, pyk kwarantanna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Erlein: Dokładnie o wygodę studiowania. Próbowałeś wyciągnąć telefon i nagrywać wykład? Próbowałeś robić notatki i słuchać ze zrozumieniem? Zajęcia zdalne to najlepsze co się przydarzyło w pandemii. A zajęcia na stałe powinny odbywać się w formie hybrydowej. Chcesz przyjść to przychodzisz, a nie to odpalasz kompa i słuchasz w domu.
  • Odpowiedz
@Erlein: Nigdy nie rozumiałem po co ludzie, dla których największym marzeniem jest nie chodzenie na zajęcia, w ogóle zaczynają jakiekolwiek studia. Przecież edukacja wyższa nie jest obowiązkowa, nie wiedzą o tym?


@melquiades: Może po prostu chcą zdobyć wiedzę i dyplom? Jeżeli można to osiągnąć zdalnym studiowaniem to po co przepłacać za podróże i wynajęty pokój u landlorda?
  • Odpowiedz
@Erlein: Nauczanie zdalne jest bardziej wygodne, co w tym złego że studenci chcą je utrzymać?
To nie jest strajk za podwyżkami z naszych pieniędzy, chcą po prostu móc zaoszczędzić czas i pieniądze, co w tym złego?
  • Odpowiedz
@EWRNB: Chcesz aby taki pozostał stan edukacji w Polsce? Dałbyś się operować chirurgowi, który anatomię zna tylko z podręcznika?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz