Wpis z mikrobloga

Myśleliście że Marcin Najman to jedyny ekspert TVP kolegujący się z gangusem Słowikiem? Zapomnieliście chyba kochani że jest jeszcze sztandarowy ekspert PiSu czyli Jarek Jakimowicz, znany z planów nabycia nieletniej Tajki czy tam Wietnamki i innych drobnych występków, naczelny obrońca kościoła, życia poczętego i Polski jako takiej (przed Donaldem Tuskiem i innymi groźnymi ludźmi).

#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
Kozajsza - Myśleliście że Marcin Najman to jedyny ekspert TVP kolegujący się z gangus...
  • 29
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Ciekawi mnie czy ten proces robienia Poważnych Politycznych Komentatorów z trzecioligowych "celebrytów" którym data przydatności do spożycia upłynęła dwie dekady temu to oryginalny wynalazek naszych Ludzkich Panów z PiS, czy też typowa zagrywka reżimów spod znaku "nieliberalnej demokracji" - a nie znam się na świecie węgierskiej, rosyjskiej czy tureckiej popkultury na tyle, by to ustalić.
  • Odpowiedz
@mnik1: Ja myślę że mechanizm jest prosty, mianowicie tak jak w ministerstwach ciężko było o ekspertów bo nie chcieli robić tego co im kazano, tak w mediach ciężko o celebrytów którzy by chcieli. Trzeba więc znaleźć takiego który ma jakieś tam doświadczenie medialne, a jednocześnie jest na tyle zdesperowany/głupi że powie każdą bzdurę gdyż alternatywą jest dla niego praca na magazynie w Zawierciu i bycie maskotką hali o ksywce "gwiazdor".
  • Odpowiedz
oryginalny wynalazek naszych Ludzkich Panów z PiS, czy też typowa zagrywka reżimów

@mnik1: w Rosji czy na Białorusi to grubiej lecą, bo sobie importują gwiazdy - Stevena Seagala choćby - i przywódcy kręcą z nimi filmy jakie te kraje nie są wspaniałe. Korea Północna jakichś koszykarzy z NBA sprowadzała. Więc pisowcy muszą się jeszcze wiele nauczyć o robieniu propagandy.
StatekKosmicznyZiemniaki - > oryginalny wynalazek naszych Ludzkich Panów z PiS, czy t...

źródło: comment_1641891951nvxBwz5ATHa4odNyFtq0jd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Czekaj - czyli Jakimowicz przyznaje się do w sumie bardzo bliskich relacji z gangusem, gdzie gangus mówi, że za jego panowania Jakimowicz haraczu by nie płacił. Do tego ten gangus rekomendował Jakimowiczowi rozpruć się na psiarni?

1. Czyli celebryta obecnej dyktatury to były gangus (lub osoba bardzo blisko ich struktur)?
2. Herszt gangusów nie przejmował się "honorem" i na lajcie rekomendował donoszenie na dobrych chłopaków?

XDDD
  • Odpowiedz
@mnik1: Zobacz sobie w jaki target celuje PIS. Taki Jakimowicz to idealny kandydat na zauroczenie dla babć i Grażynek 50+.
  • Odpowiedz
@MZ23: Co innego być oskarżonym, a nawet skazanym za coś - co innego na luzie mówić samemu bez klamki przy potylicy, że się współpracowało/przyjaźniło z gangami.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a on odwrócił się, popatrzył na mnie i żując bułkę odpowiedział tylko: "a weś #!$%@?".

W tym momencie coś we mnie pękło. Wróciłem do domu, porwałem wszystkie plakaty tego #!$%@? i usunałem konta na wszystkich forach jakimonators. Zacząłem czytać biznesforum, bo moim jedynym celem było #!$%@? go. Chciałem, żeby każdy się śmiał z niego, żeby stracił cały szacunek, a do tego potrzebowałem pieniędzy, dużych pieniędzy.

Tej samej nocy poszedłem na osiedlowy parking strzeżony, cieć jak zwykle spał. Dzięki poradnikom z ruskich stron potrafiłem wyciąć katalizator w pięć minut. Byłem w tym coraz lepszy, nawet miałem specjalną piłkę do wycinania. Z czasem zacząłem werbować osiedlowych sebków, którzy wycinali je dla mnie. W końcu kupiłem kawałek placu i otworzyłem skup. Dzięki temu pół województwa wycinało katalizatory sąsiadom dla mnie, ja im płaciłem po kilka stów i byłem kryty. Obroty rosły, aż w końcu generowaliśmy trzy miliony zysku przy czterdziestu milionach obrotów.
SiewcaZaglady - Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem ...

źródło: comment_1641907294Ha458Rj07ISJp7OJxhpS8N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Urajah: jakim Honorem. Wiesz gdzie ja poznałem honorowych i charakternych ludzi? Na podworku, za Gówniarza. Z tymi ludźmi których poznałem za dzieciaka moglbym iść w ogień i oni za mną.
Jak dołączysz gdzieś, skądś to nigdy nie masz pewności z kim przebywasz, największy gangus i charakterniak się #!$%@? albo pójdzie na współpracę do innych ludzi żeby kryć SWOJĄ dupe.
  • Odpowiedz