Wpis z mikrobloga

Myśleliście że Marcin Najman to jedyny ekspert TVP kolegujący się z gangusem Słowikiem? Zapomnieliście chyba kochani że jest jeszcze sztandarowy ekspert PiSu czyli Jarek Jakimowicz, znany z planów nabycia nieletniej Tajki czy tam Wietnamki i innych drobnych występków, naczelny obrońca kościoła, życia poczętego i Polski jako takiej (przed Donaldem Tuskiem i innymi groźnymi ludźmi).

#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
Kozajsza - Myśleliście że Marcin Najman to jedyny ekspert TVP kolegujący się z gangus...
  • 29
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie czy ten proces robienia Poważnych Politycznych Komentatorów z trzecioligowych "celebrytów" którym data przydatności do spożycia upłynęła dwie dekady temu to oryginalny wynalazek naszych Ludzkich Panów z PiS, czy też typowa zagrywka reżimów spod znaku "nieliberalnej demokracji" - a nie znam się na świecie węgierskiej, rosyjskiej czy tureckiej popkultury na tyle, by to ustalić.


@mnik1: Całe szczęście mamy tu mirka @szurszur który śledzi poczynania wschodnich reżimów i może
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie czy ten proces robienia Poważnych Politycznych Komentatorów z trzecioligowych "celebrytów" którym data przydatności do spożycia upłynęła dwie dekady temu to oryginalny wynalazek naszych Ludzkich Panów z PiS, czy też typowa zagrywka reżimów spod znaku "nieliberalnej demokracji


@mnik1: W Rosji czy Białorusi tęz maja tego typu ludzi od komentarzy wspierajacych linie władzy, ale wydaje mi się, że to sa raczej politolodzy, dziennikarze czy minimum zawodowi już pasjonaci tematu stad
  • Odpowiedz