Wpis z mikrobloga

@patqu: a wiesz, że jest tylu lekarzy od stwierdzania zgonów na covid w niektórych częściach kraju, że jak ktoś w domu umrze z covidem, to nawet przez 24h trzeba czekać na przyjazd lekarza, bo ma taki zapierdziel? I potem wychodzą też takie kwiatki, że w weekend mamy 10 zgonów(bo jest jeden lekarz na 4 powiaty), a po weekendzie, gdzie jest już więcej lekarzy w pracy mamy po 500 zgonów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slapdash: nic się nie poprawi bo z jednej skorumpowani i chciwi ludzie a z drugiej ludzie którym nie ma sensu tego mówić bo można im sikać na łeb. I tak stwierdzą że deszcz pada.

Na szczęście to problem waszego piekiełka polskiego. Nie mój.
@DunningKruger: to czekaj, ty zagranico siedzisz ale znasz mnóstwo przypadków że lekarz w Polsce "przyklepał kowid?"
Czy masz na myśli zagranicznych lekarzy, którzy fałszują dokumentacje bo w Polsce korupcja?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slapdash: o ciekawostkę ci jeszcze opowiem. Pierwsze starcie z białymi fartuchami w Polsce miałem mając 21 lat gdy wchodziły IKP. Okazało się że miałem wklepane leczenie udaru. Jeśli masz jakieś pojęcie o medycynie, to wiesz że to się wiąże z hospitalizacją.

Moja mama miała każdy prywatny zabieg/wizytę wklepaną również na nfz.

Ale oczywiście, to się już skończyło, dawno wszyscy stali się uczciwi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
to czekaj, ty zagranico siedzisz ale znasz mnóstwo przypadków że lekarz w Polsce "przyklepał kowid?"

Czy masz na myśli zagranicznych lekarzy, którzy fałszują dokumentacje bo w Polsce korupcja?

@slapdash: eh zapomniałem pakując walizkę zabrać ze sobą całą rodzinę i znajomych z Polski. Faktiko, przypomniales mi xD

Czy ty te debilne pytania sam wymyslasz czy to na waszym discordzie podpowiadają?
@DunningKruger: soros mi dyktuje.
Czyli podsumujmy: w kraju nie mieszkasz ale wiesz, że lekarze w polsce fałszują dokumentacje, bo x lat temu mialeś błedy w ikp a wujek zdzisek ci powiedzial, że dochtóry kłamio bo mu wpisali kowid a ni mioł kowid. Lewadztwo zaorane xD
Że tobie nie jest wstyd tak bredzić...