Wpis z mikrobloga

Cześć, nie mam niestety warunków obecnie na własnego psiaka w wynajmowanym mieszkaniu i chciałbym, chociaż od czasu do czasu np. powyprowadzać na spacer pieski z poznańskiego schroniska, niestety okazało się to niemożliwe, bo tylko pracownicy i wolontariusze są do tego uprawnieni, co jest w sumie zrozumiałe. Czy mam jakieś alternatywy? Istnieją jakieś grupki na fejsie z ogłoszeniami gdzie mogę zerkać albo fundacje, do których mógłbym się zgłosić?

#poznan #zwierzeta #psy
  • 6
@Dante15: Fundacja Psitulisko, Schronisko w Skałowie, ale nie jestem pewna czy w obu przypadkach też nie trzeba będzie zostać wolontariuszem/poprzychodzić x razy i wychodzić z kimś. I spacery (godziny, dni) są ustalane przez instytucje, bo tak o raczej nikt psa nie da.
A masz jakieś doświadczenie z psami czy chcesz je zdobyć?
@PiesTaktyczny: jeszcze dopowiem by była jasność, chciałbym po prostu mieć większy kontakt ze zwierzętami, bo zwyczajnie to lubię i jest to dla mnie naturalną terapią. Nie chcę wiązać z tym swojej przyszłości, ani zmieniać pracy, chciałbym wypełnić sobie jakoś wolny czas i przy okazji zrobić coś dobrego :)