Wpis z mikrobloga

najgorsza jest myśl że z roku na rok jestem starszy i nie da się tego zatrzymać, póki mam 23 lata tli się we mnie jeszcze iskierka nadziei że kiedyś będzie normalnie, że będę miał stałe fajne towarzystwo, mieszkał w fajnym mieście, miał dojrzałą kobietę nadające się do wszystkiego razem z super seksem, chodził na przyjęcia, imprezy

w tym wieku jeszcze wypada mi "pajacować", jarać się jakimiś farmazonami w necie, raperami, leosiami itp a nawet #!$%@?ć się i tylko grać w gry ale z roku na rok jest tylko ciężej bo wiem że zbliża się moment że to już nie będzie dla mnie, będę musiał zostawić to za sobą, nie będę już mógł próbować umówić się z 18nastolatką, wszędzie tam gdzie będę chciał pójść będą już ludzie koło 20 i będę wyglądał jeszcze bardziej jak odmieniec itd, jedyny + to że wiecznie wyglądam jak bym miał 18lat przez niski wzrost ale po ilości włosów na głowie czy innych czynnikach widać że to już jednak 23, życie będzie jeszcze bardziej szare niż jest bo bezpowrotnie ucieknie młodość, młode dziewczyny itp

czy coś z tym robię i chce jakieś rady jak to zmienić? nie i nie, chciałem się tylko tym podzielić

nie chce być starszy niż dziś
#przegryw #dorastanie #depresja
  • 2
zbliża się moment że to już nie będzie dla mnie, będę musiał zostawić to za sobą, nie będę już mógł próbować umówić się z 18nastolatką


@karix98: nie dramatyzuj. jak ludzie chcą się ruchać to sie ruchają. przedział wiekowy nie ma tu wielkiego znaczenia. mój wujek prawie 50lvl a rucha loszki koło 20lvl. problem z ruchaniem jest tylko wtedy jak sie jest nieatrakcyjnym a nie że ma się x lat i już