Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie Convoya S2+ w wersji SST40, ale brakuje mi jeszcze akumulatorka 18650. Tylko jest taki problem, #!$%@? się na tym znam i nie chcę się nadziać na podróbkę. Wiem tyle że szukam czegoś co ma 3400mAh i co najmniej 5A maksymalnego poboru. Także prosiłbym o podanie namiaru na jakiś rzetelny sklep, bo boję się takie rzeczy kupować na Allegro od byle kogo, a nawet jeżeli ktoś jest w stanie polecić konkretny akumulatorek od konkretnego sklepu który będzie pasować do tego modelu. :)

#latarki #elektronika
supra107 - Zamówiłem sobie Convoya S2+ w wersji SST40, ale brakuje mi jeszcze akumula...

źródło: comment_1641837338DTjk36luB4GJAsUYFESkWn.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@ruffio: Zajebiście mnie wkurza że Allegro wsadza opinie wszystkich sklepów w jedną listę dla każdego z nich, i teraz nie wiem czy te negatywne opinie tyczą się tego sklepu, tego typu ogniw, czy kompletnie nie mają związku z tą aukcją. :/
@Aramil: Drugi link od BatLit, to zaufany sklep?
  • Odpowiedz
Ale jakościowo są spoko? Nie wybuchają czy coś?

¯\_(ツ)_/¯ średnio widzę coś w necie o tym aby wybuchały, w zasadzie cholera wie co w tym siedzi.

Ty nie chciałeś 5A+?
bo w tym liku aramil jest napisane
PRĄD Rozładowania 3,6A (maksymaly)
  • Odpowiedz
@supra107: Jak kupowałem mieli dobre opinie, teraz też mają 99,5% więc można założyć że tak ¯\_(ツ)_/¯
@10129: Do Convoya S2+ nie trzeba takiego prądu, najmocniejsze stockowe sterowniki mają 2,8A. A mocniejszych nie ma sensu wkładać bo się cała latarka stopi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aramil: ja tam nie wiem co on kupił, pisał 5A ¯\_(ツ)_/¯
@supra107: w sumie jak masz teraz się męczyć z aku (ładowarkę zakładam masz już?) to nie wolałeś dopłacić do sofirn sp35 (ale to 21700), jest za 135zł po rabatach aktualnie razem z aku 5000mAh
  • Odpowiedz
@10129: Ładowarkę mam, Nitecore UM2, a co kupiłem to 3 minuty temu podlinkowałem, i nie zamierzam płacić za aku więcej niż 1/3 ceny tej latarki. :D
  • Odpowiedz
@10129: A, i nie chciałem za samą latarkę płacić więcej niż 100zł. Jak ten aku od LG za 16zł jest spoko to wyjdzie ~100zł za całość minus przesyłka i będę zadowolony.
  • Odpowiedz
@supra107: Ok, teraz to mnie zaskoczyłeś. Tak opis jak i opinie mocno sugerują, że rzeczywiście upchnęli 5 amperów w tej obudowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W takim razie może być warto kupić aku o większej mocy.

PS: Do Convoya zabezpieczenie nie jest konieczne bo sterownik sam pilnuje napięcia (zakładam że w nowym, mądrzejszym, się to nie zmieniło). Ale w razie czego na pewno nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz