Wpis z mikrobloga

@Sabarolus: Na ostatnich chyba z dziesięć wpisów w praktycznie każdym się czegoś dosrałeś, Zaczyna mnie to męczyć. Piszę tu sobie dla rozrywki i nie będę się nieustannie przepychał z jakimiś randomami, które wyskakują z "ale dlaczego to piszesz?". Nie podoba się to nie czytaj i tyle.
to dziennik sobie prowadz czy inne pamiętnik albo zaznaczaj we wstępie, że tolerujesz jedynie głaskanie po głowie.


@Sabarolus: albo... albo zrobimy tak - ja będę dalej pisał to co chcę, kiedy chcę, ile chcę i do kogo chcę. I będę dodawał do czarnej kogo chcę. Mogę? Dziekuję bardzo :)
trzeba go po prostu olac xD


@kiedysmialemtubordo: Nie potrafisz zielonko. Nawet sobie nicka i profilówkę wybrałeś na znak nieodwzajemnionej fascynacji moją osobą :) Regularnie do mnie piszesz wpisy na mikro i obserwujesz, jeżeli to nie miłość to nie wiem co
zaraz bedziesz pisal sam do siebie przyjemniaczku


@Sabarolus: Nie przesadzajmy. Po odsianiu tych kilkudziesięciu podstawowych #!$%@? (wiadomo o kogo chodzi) nadal zostaje całkiem sporo obserwujących tag. Zresztą kółko spadkowych walikoników nigdy nie było moim targetem, raczej przeszkadzajką. Ale doceniam, że się przejmujesz, miłego dnia :)