Wpis z mikrobloga

176 + 1 = 177

Tytuł: „Pogorią” na koniec świata
Autor: Kazimierz Robak
Gatunek: powieść przygodowa
ISBN: 8321544088
Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie
Liczba stron: 204
Ocena: 8/10
Mam nadzieję, że tym razem wpis się doda, dłuższa recenzja mi się skasowała i nie mam już siły odtwarzać.(°°

Książka dobra, napisana z humorem. Dziennik z historycznej wyprawy na wyspę Króla Jerzego i zabrania polskich polarników z powrotem do kraju. Po jej przeczytaniu, najchętniej sam wyruszyłbym w taki rejs i przeżył prawdziwą przygodę. Tylko gdzie tu znaleźć tak zgraną ekipę, jak załoga Pogorii. Dla mnie osobiście książka ta, to też kontynuacja historii o Krzysztofie Baranowskim, który był kapitanem Pogorii podczas tego rejsu, a także później jako inicjator szkoły pod żaglami.
Gratka w szczególności dla fanów żeglarstwa, czytałem podśpiewując niektóre z piosenek zapisanych na końcu, a powstałych podczas rejsu.

#bookmeter #powiescprzygodowabookmeter
e.....n - 176 + 1 = 177

Tytuł: „Pogorią” na koniec świata
Autor: Kazimierz Robak
Gat...

źródło: comment_1641822047d19t12z9xnqPHUvlnQFgti.jpg

Pobierz
  • 2
@entaroadun: niedźwiedziu z laserami(czy tam płomieniami) przeszedłeś już "chrzest" wykopu w postaci błędów "Niepoprawny klucz użytkownika" więc teoretycznie kolejnym razem już nie powinno być problemów ;) Zażalenia proszę kierować do administracji Wykopu, bo to oni psujo :)

W sumie, w skrypcie przydała by się funkcja zapisywania formularza, który nie został wysłany...