Wpis z mikrobloga

Kiedy miałem 10 lat i grałem w Need For Speed Most Wanted powiedziałem moim rodzicom, że marzę o tym, że kiedyś kupię sobie auto jak z takiej gry. Powiedzieli mi, że dobrze, że za marzenia nie karają. Na lvl 25 kupiłem auto z tego filmu i mnie nie pokarali.
https://youtube.com/watch?v=AP8j0CNZKWE&feature=share
Także jak macie marzenia to je spełniajcie.

#mazda #motoryzacja #rx8 #chwalesie
SzukamMirabelkiDoRozmowy - Kiedy miałem 10 lat i grałem w Need For Speed Most Wanted ...

źródło: comment_1641747791ROnsYh4YYCLJVkEfkJrJxy.jpg

Pobierz
  • 41
@SzukamMirabelkiDoRozmowy gratki gratki, ja również podobne marzenie mam, ale wiem że zanim się ono realnie spełni to minie jeszcze ładnych parę lat. No najpierw dom rodzina itp, potem niestety przyjemności( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jak już dotrwam to też kiedyś chętnie się pochwalę takim Evo Lancerkiem jakim ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Yuusuke setka na dwójce to nic specjalnego, to nie zależy od silnika tylko od przełożeń skrzyni biegów.

Moje stare audi A4 by w 2l wolnossącej benzynie robiła 60 km/h na pierwszym biegu i 95 na drugim, kręciła się tak naprawdę do 6500rpm. Wersja 2.4 robiła 115 na 2 biegu.
@SzukamMirabelkiDoRozmowy: gratki za fajne auto, oglądałem ten film jak wpadł na kanał, kiedyś się bardzo jarałem właśnie RX8, stała na wydaniu żółta w pobliżu ale się nie zdecydowałem właśnie ze względu na serwis - nie miałbym pewnie gdzie jej robić (bo widziałem aukcje za parę koła z dalszej okolicy, gdzie ktoś pisał, że padło i nie ma jak naprawić).

Teraz bym coś innego chciał i patrzę za m.in mustangami - możesz
@Yolby: dobra dobra, źle to ująłem, może też dlatego, że znajomi jak to widzą to robią duże oczy ;)
Chodziło mi o połączenie 9k obrotów, dźwięku tego silnika i setki na dwójce na totalnie stockowej konfiguracji w wersji LP ;)
@korni007: Jest Rev Service i Kojot Garage. Tych najczęściej się poleca i jak będzie trzeba to jedno z tych miejsc odwiedzę. Ale to też nie jest tak, że z tym silnikiem trzeba nie wiem ile razy odwiedzać specjalistów. W zasadzie robi się to jak trzeba zrobić remont, gdy się o niego dba.