Wpis z mikrobloga

@100x: nie powinno Cię to interesować, śmieszny człowieku. Kim w ogóle jesteś, żeby pytać o to? Nie dość, że mirek chce rozdać pieniądze, to jeszcze zadajesz mu pytania. Ale zawsze Polacy pozostaną tacy nienawistni i wszędzie gdzie się da będą podkładać komuś nogę, bo to jest właśnie natura polactwa. Żegnam ozięble i nie odpisujcie mi, bo wrzuciłem was wszystkich na czarną listę - nie gadam z awanturnikami
  • Odpowiedz
@100x: Bo z plusem droższy zakład płacisz i więcej pieniędzy możesz wygrać. A jak człowiek za dużo pieniędzy naraz dostaje, to czasem mu odbija.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@cr_7: spojler, będziesz na minus.

Ciekawostka, gram od 7 może więcej lat na każde losowanie tymi samymi liczbami.
Nie potrafię przerwać bo boję się gdy zrezygnuje z gry padną moje liczby :)
  • Odpowiedz
@Doktor_Proton: u nas to juz z 20 lat ponad gramy, raz byla piątka co biorąc pod uwagę ze szansa jest 1 do 350 tys to wygrana smiesznie mała, z 50 tys powinni dawać za piątki ;p, ale pomarzyć można
  • Odpowiedz
@100x: widzę, że przyszedł kolejny pieniacz bić pianę w internecie. Dlaczego? Czy czegoś Ci brakuje? Spójrz proszę do lustra - tam zobaczysz osobę 100x. Nie wstyd Ci pisać takich rzeczy w internecie, przychodzić i psuć humor? Ja jestem kulturalny i staram się szanować interlokutorów, ale przyjdzie taki jeden człowiek "Pan" i zepsuje wszystkim humor - czemu? Bo może. Dlatego ja nie rozmawiam z takimi osobami i totalnie Cię ignoruje. Nic mi
  • Odpowiedz
@LonNon: adwokat przyszedł :) 100x potrafi się chyba sam bronić... tzn. broniłby się, gdyby nie fakt, że kompletnie się skompromitował swoim zachowaniem. Niestety, niektórzy nie wyciągają wniosków z lekcji, jakie daje im los. Gdyby ludzie potrafili z taką łatwością przyznawać się do błędu jak popełniać błędy, to życie byłoby dużo bardziej komfortowe na naszej planecie. Póki co muszę stawiać do piony takich internetowych krzykaczy. A wracając do os - tak, mam
  • Odpowiedz
@dawid121213: 4 lata temu grałem jednym kuponem 3 zakłady z plusem, w pewnym momencie trafiłem 5 (około 6.5k), tydzień później w jednym losowaniu wpadła 3 i 4 ( w sumie coś koło 300zł ), stwierdziłem, ze limit szczesia sie wyczerpał i zmieniłem numery - żałuję :D, bo na nowym kuponie straszna lipa.
  • Odpowiedz