Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Muszę kupić 5 sprzętów do domu (lodówka, pralka, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik).

Aktualnie w RTV EURO AGD i w MediaExpert są promocje "5 sprzet gratis" (2000PLN taniej) oraz całkiem spoko promocje noworoczne (ok. 1000PLN taniej na tych modelach co mnie interesują).
Wszystko brzmi spoko, ale de facto sprzęt będziemy montować dopiero za jakieś 5 miesięcy, więc do tego czasu stałby w kartonach i leciałaby gwarancja.

Myślicie, ze biorąc pod uwagę aktualną sytuację warto kupić te sprzęty teraz czy poczekać bliżej terminu montażu?

#rtveuroagd #mediaexpert #promocje #cebuladeals #allegro
  • 15
@witek1902: miałam taka sama sytuacje, poczekałem. przy zamawianiu okazało się, ze w żadnym sklepie nie mogę dostać wszystkich sprzętów, które wybrałam wiec zamawiałam z 6 różnych miejsc, a niektóre sprzęty w ogóle nigdzie nie były dostępne i musiałam wziąć inne, na czym jeszcze straciłam, bo okazały się beznadziejne i muszę je odsprzedać i kupić inne
@witek1902: jeśli masz upatrzone sprzęty to bierz, czekając jest szansa że się wyprzedają albo przestaną produkować tak jak zmywarki które teraz produkują z plastikowym dnem bo brakuje komponentów/cięcie kosztów

A rękojmia jest na 5 lat bodajże albo ileś tam czasu OD ZAUWAŻENIA problemu z urządzeniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@witek1902: Miałem podobną sytuację, brałem przełom stycznia/lutego, montowałem w czerwcu. Jak masz miejsce, żeby sobie bezpiecznie stało to bym brał. Wziąłem to co dokładnie miałem upatrzone.
@witek1902 czasem jest tak że promocje w rtv euro agd na pojedyncze sprzęty kumulują się razem z promocją na 5. za 1zl. Trzy miesiące snajperowalem jak szukałem do siebie sprzetu i się udało, warunek jest taki że sprzety muszą mieć obniżona cene w stosunku do normalnej BEZ użycia kodu rabatowego, i wtedy dodatkowo wchodzi kod rabatowy na 5 przedmiot.