Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak byłem młody to pewien Paweł w ten sposób rozwalił mi płytę z Anno 1602, obiecał, że odkupi. Słowa nie dotrzymał.
  • Odpowiedz
  • 1
@kurcik777: Ojezu mi wybuchła płyta od heroesów 3 armagedon blade i sie popłakałem wtedy


@maciekqtno Ej, mój kumpel miał dokładnie to samo, Heroes 3 Armageddon Blade. Przy mnie wrzucił do napędu, huk jakby miał f16 startować i płyta zmielona.
Jakieś gówniane płyty czy jak?
  • Odpowiedz
FIFA mi kiedyś tak strzeliła :( Pannę serwisie powiedział, że tylko nowy CD-ROM bo tego nie opłaca się czyścić i starsi kupili mi nagrywarkę DVD. Niby spoko, ale w Fifę już nie pograłem :D
  • Odpowiedz
@kurcik777: Za dzieciaka pc miałem na biurku, 50cm od miejsca w którym siedziałem. Pewnego, pięknego dnia pykałem w GTA VC, #!$%@? Infernusem przez miasto i nagle gra się wiesza, płyta w cd romie wchodzi w drugą prędkość kosmiczną i nagle JEB XDD kawałek płyty przeleciał mi koło głowy, pełno pyłu w pokoju, w uszach szum, ja w panice, bo nie wiem o co chodzi. Pierwsza myśl to, że PC eksplodował, a
  • Odpowiedz
@kurcik777: lol. często płyty z grami były używane chyba tylko do odtwarzania muzyki w gre. istniały programy którymi można było ustawić maksymalną prędkość np 4x. i cd rom nie szumiał w trakcie gry i płyty się nie rozlatywały.
  • Odpowiedz