Wpis z mikrobloga

@kurcik777 kiedyś mi pękła tak płyta od diablo 2. Myślałem że płyta główna pękła. Huk taki że ja #!$%@?. Napęd do #!$%@?. Jak płyta pękła to kawałki płyty wydostały się za napęd i miałem je w obudowie. Nie wiem jakim cudem. A to były czasy przed internetem tak trochę i był problem skąd wziąć płytę od diablo
  • Odpowiedz
@kurcik777: w przeciągu 22 lat od kiedy używam płyt zdarzyło mi się to raz ;) płyta miała pęknięcie przy wewnętrznej krawędzi. pamiętam, że jebło zdrowo. napęd wymagał rozbiórki na części pierwsze żeby go posprzątać z odłamków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@efek: miałem taką płytę, miała około 64MB pojemności, nagrałem na to kawałek Pump IT Black Eyed Peas i nosiłem w portfelu.
Nic nie trzepało napędem.
  • Odpowiedz
  • 0
@efek: miotać napędem bo? Taki krążek kręci się jak kółko

Taka płyta robiła dużo szumu z powodu większego oporu stawianego przez powietrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kurcik777: mi się coś kiedyś w cdromie #!$%@?ło i jak wcisnąłem przycisk wysuwający płytę to chyba nie zadziałało wyhamowywanie płyty przed otwarciem i jak się otworzylo to płyta pofrunęła pod sufit xd
  • Odpowiedz
@kurcik777: pożyczyłem kiedyś oryginalne GTA 2 i mi tak strzeliła (pół minuty po włożeniu do CD-ROMu) ( ͡° ʖ̯ ͡°). Musiałem odkupić, w czasach gdy oryginalne gry kosztowały dużo, a człowiek nie zarabiał pieniędzy. Trauma do końca życia.
  • Odpowiedz
@kurcik777: o jak mnie stara kiedyś po chacie ganiała za to.
Poszliśmy do kiosku i pytała się matula jaką chce gazetkę do 2 dych. No to wybrałem jakaś szemraną i tam było demo jakieś krwawej szczelaninki (nazwa coś mi się kojarzy z jakimś metalowym zespołem - może nawet miało taką samą nazwę).
Rodzicielka już w kiosku jojczała, że to jakieś gówno ale ja uparcie chciałem przemocy w grach wideo i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak to musiało pięknie miotać napędem


@efek: Fizyki w szkole nie miałeś?

@Sayong: :*
Nie no, wiadomo, że okrągła płyta zachowuje się tak samo jak prostokątna.
Jeszcze były takie twory, ale to też bez znaczenia. Dzięki kochany.
Ciekawe tylko dlaczego czasami płyty się rozwalały, skoro nie wynika to ze złego wyważenia. Magia.
efek - > Jak to musiało pięknie miotać napędem
 
 @efek: Fizyki w szkole nie miałeś?
...

źródło: comment_1641747785i6FwsH0W8sixBDc6PiW991.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz