Wpis z mikrobloga

Szukam rękawic letnich.
Obecnie posiadam Shima Air ale mam uzasadnione wrażenie, że właściwości ochronne tychże znajdują się w okolicach mocnego 1/10 - ponad rok temu oparłem się o tłuczeń drogowy i miałem rozcięta skore na dłoni. W sumie nie ma czego oczekiwać po produkcie za który dalem całe 79 złotych.
Oczywiście plusem tych rękawic jest niewątpliwie wentylacja bo jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby podczas jazdy mi w nich było gorąco.
Jestem w stanie poświecić trochę wentylacji za większe bezpieczeństwo. Budżet - powiedzmy do 250 PLN. Jazda spokojna turystyczno - miejska, motocykl golas.
Biorę po 10 decybeli z wydechu każdej drużyny i słucham państwa ( ͡ ͜ʖ ͡)

#motocykle #motomirko
  • 24
@e47d8g46: a ja nie polecam, nie dość że dobrać pasujące rękawiczki indentycznie uszyte udało się po przymierzeniu 10 par to po roku mocno się powycierały. Teraz mam alpiny sp8 v2 i póki co są ok, kosztowały 280 na przecenie.
Shima str 2.0 są długie i mniej więcej w tym budżecie no i masz 6 lat gwarancji tylko musisz je kupić po cenie katalogowej. Pracuje w sklepie motocyklowym i mamy cała ofertę shimy wiec jeżeli masz jakieś pytania to wal śmiało na priv
@d3stabilizacjon: Mmmm neoprenowe rękawiczki o masie 0,1 grama, muszę je wziąć na rower i umówić się z dziewczyną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@patryk123433: Zerknę, wyglądają wyścigowo, ale i tak czego bym nie wybrał wstępnie to będę musiał pomierzyć w sklepie bo z rozmiarówką nigdy nie trafiam.

@bocznica: Też zerknę, czym się różni model damski od męskiego? Bo u ludwika to niestety czarne są tylko damskie
@Zelazko_MPM: Moze i wyglądają wyścigowo, ale powiedziałbym, ze sa pomiędzy sportowymi a turystycznymi, najważniejsze żeby Ci pasowały do dłoni. Nasz sklep jest w Warszawie także gdybys chciał podjechać coś zobaczyć i pogadać to zapraszam, a na tej samej ulicy jest 10 sklepów motocyklowych także warto sobie zrobić wycieczkę i pooglądać