Wpis z mikrobloga

W moim osiedlowym sklepiku za najtańsze mleko "Twój kubek" 3,2% zapłaciłem dziś 3,79 zł. Przecież to jest chore.
Zanim te komuch doszły do władzy, to 2,30 zł za 1 litr mleka to było już drogo, bo kupowało się po 2 zł, a w promci po 1,8 zł.

Dziękuję pan Kaczyński.

#bekazlewactwa #bekazpisu #gospodarka #inflacja
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deafpool: ja to się nawet cieszę... mnie stać, żeby zapłacić 30% więcej za paliwo, 2x więcej za prąd, więcej za ratę kredytu itd... zacisnę pasa i jakoś to będzie.... nie oszczędzę, nie r---------ę na głupoty, ale przeżyję
ale ze względną przyjemnością będę patrzył jak te wszystkie emeryty i pińcetplusy przestaną łączyć koniec z końcem, okaże się, że na leki nie staje, a bank nagle chce się upominać o swoje lub
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@strikingsurface: niestety lub stety taka prawda, że nadchodza chude lata i pierwszymi którzy oberwą to najubożsi bo ci zarabiający trochę więcej poprostu mniej odłożą, a biedota mniej kupi
  • Odpowiedz
@deafpool: u mnie rozni znajomi i rodzina mówią, ze ceny są za wysokie przez niemcow i tuska, mają wpływ na marże wszystkiego, 500+ itp nie ma z tym nic wspolnego

i jak na nich patrzec jak na ludzi?
  • Odpowiedz
W moim osiedlowym sklepiku za najtańsze mleko "Twój kubek" 3,2% zapłaciłem dziś 3,79 zł. Przecież to jest chore.

Zanim te komuch doszły do władzy, to 2,30 zł za 1 litr mleka to było już drogo, bo kupowało się po 2 zł, a w promci po 1,8 zł.


@deafpool: Ja też staram się od czasu do czasu robić zakupy, by w sklepie spożywczym zobaczyć jakie są ceny. Porównuję je do cen
  • Odpowiedz
@strikingsurface: Mam podobnie, ale mnie to nie cieszy. Smuci mnie, że wykorzystano tych ludzi, tak samo jak smuci mnie że ktoś dał się oszukać metodą na wnuczka. Szkoda tylko, że przy metodzie na wnuczka traci tylko oszukany, tutaj zaś tracą wszyscy,
  • Odpowiedz