Wpis z mikrobloga

k#rwa depresja mocno, jestem więźniem przeszłości nie mogę uwolnić się od mojej urojonej wizji świata i mojego życia, którą wykreowałem sobie przez okres 2 msc wakacji 2 lata temu, to był najlepszy okres mojego życia i wtedy nie byłem nawet tego świadomy dziś jest 08.01.2022 a ja dzień w dzień myślę tylko o tamtym okresie i wspominam jak było wtedy zajebiście miałem wszystko byłem wygrywem totalnym, bawiłem się, kochałem ludzi a oni mnie, nie mogę się pogodzić z tym że to już minęło i nigdy nie wróci chociażby dlatego że jestem za stary na takie zabawy i w moim wieku muszę ogarniać życie studia pracę a nie być debilem. Młodzi Mircy wyszalejcie się za młodu by mieć co wspominać, szkoła licbaza/techbaza to najlepszy okres w życiu żadnych zmartwień, nie masz niczego na głowie i masz cholernie dużo czasu który można tak dobrze wykorzystać. Teraz wiodę życie NPCa i pisze ten monolog na mirko bo nawet nie mam się do kogo odezwać. beka z chlopa

#wyznanie #zalesie #depresja #smutnazaba #kiedystobylo #jestemdebilem
  • 9
@Howard_Roark: kurde ja się wj#balem w jakieś mieszkanie z różowym paskiem ona naciska na jakieś ustatkowanie się już itp. znajomi z tamtych lat teraz kije w dupach zdziadzieli wszyscy ja bym mogl poszalec ale nawet nie ma z kim zazdro byczku i dobrze że jeszcze przyjemności z życia czerpiesz do oporu tak trzymać tak trzeba żyć
k#rwa depresja mocno, jestem więźniem przeszłości nie mogę uwolnić się od mojej urojonej wizji świata i mojego życia


@trzeciarzesza: w punkt, też pielęgnuję pewien czas w przeszłości, kiedy czułem się jak wygryw, miałem spokój, radość i było zaajebiście. Od tamtego czasu tylko gorzej.
@trzeciarzesza: mam dokładnie to samo mireczku, to niby tylko 2 lata ale dla mnie to są jakby 2 lata świetlne... jak oglądam sobie zdjęcia z tamtego okresu no to po prostu chce mi się płakać, pandemia zabrała mi najlepszy czas w zyciu
I też mam tak że znajomi z tego okresu odeszli, a ci co zostali to zdziadzieli, gadają tylko o pracy i mieszkaniach xd
Z ciekawości, ile masz lat? Ja
@MoistLipvig: 22 lata, studiuję i no dokładnie mamy ten sam problem, zastanawiam się często czy to ja jestem tak bardzo nie dojrzały? Czy to moi znajomi mają takie wysokie ambicje i nie chcą już korzystać z życia tylko zająć się karierą na poważnie i poświęcić się w 100%? Z roku na rok jest coraz mniej czasu, przyjemności a więcej pracy nauki obowiązków i będzie tylko gorzej. W minione wakacje jak wróciłem