Wpis z mikrobloga

Itam itam, właśnie jestem po obejrzeniu gniota z pokoju ala córeczki nagranego dla kuratorki i zaobserwowałem kilka ciekawych rzeczy.
1. Okno pokoju wygląda na bardzo nieszczelne, pewnie przewiew chcieli uzyskać gdyby amelinka się zdefekowała na foteliku przypięta.
2. Nierówne drzwi szafy przynajmniej moim zdaniem wskazują na nierówne podłoże w pomieszczeniu. Zresztą sama szafa i tak pamięta Gierka z pewnością.
3. Samo podłoże wygląda jakby korba popieprzała po nim zębami i obgryzała. Jak pamiętam to ten typ podłoża często widywałem na koloniach w identycznym stanie, co tylko potwierdza, że melina pamięta czasy Gierka.
4. Dla mnie to łóżko nie wygląda na normalne, ale może akat tak mi się tylko zdaje.
5. Lep na muchy powieszony na lampie mógłbyś meliniarzu zdjąć, w końcu obecnie mamy zimę i jedyne co się do niego jeszcze może przylepić, to twój zakłamany łeb.
6. Same narożniki i listwy też nie są w najlepszym.
7. Nawiązując do spostrzeżeń @KonstantinB pragnę zapytać ciebie gniku, co tam robi fotelik zapakowany w czarną folię łobaben?

Podsumowując w dobrym stanie to tam są tylko ściany i ewentualnie łóżko o ile pod kołdrą nie ma potężnej pleśni, którą przykryli na nagrywki. Wg zgierskich standardów pokój oceniam na 8/10, jednakże wg cywilizowanych standardów z uwzględnieniem potencjalnego przeciągu daję 2/10 i czekam aż pani kurator zabierze im w końcu córkę. Ewentualnie 3/10, bo przynajmniej telewizor jej tam wrzucili żeby sobie bajki oglądała i dała im spokój.

Bonusowo pragnę zapytać, gdyż ja dziecka nie mam: czy to normalne, że Amelinka w wieku 5 lat dalej korzysta z nocnika? Łobaben

#bonzo
  • 9
czy to normalne, że Amelinka w wieku 5 lat dalej korzysta z nocnika?


@peter_anderson: Chłopie... Ona ledwo sylabizuje, co na niektórych nagraniach było wyraźnie słychać... Ty się o nocnik pytasz... Meliny dręczą tego dzieciaka kompletnie nie zdając sobie z tego sprawy. Liczą zapewne na to, że jak ją poślą do szkoły, to będą mieli święty spokój i wszystko za nich szkoła zrobi...
@dyzmund: ja bym nawet zastanowił się nad tym czy Amelka w ogóle potrafi mówić. Na żadnym z gniotów uszatrona nie słyszałem żeby potrafiła wypowiedzieć jakiekolwiek słowo. Jedyne co słyszałem z jej ust to jakieś niezrozumiałe dźwięki. Podejrzewam że Mała cierpi na mutyzm i bez omocy logopedy się nie obejdzie. Chyba że jest gdzieś gniot gdzie słychać jak Amelka rozmawia, ja akurat sobie takiego nie przypominam.
@Apolinary_Kupiec: było choćby słynne "tata jest pijany". Ale czaem jak na słuchawkach odpalić gniot to słychać jej dukanie... Nie mówi pełnymi zdaniami...

Z tajnych ninformacji powiem Ci że z mutyzmem jesteś BAAAARDZO blisko.... Niestety...