Wpis z mikrobloga

Załóżmy na chwilę, że taka ustawa wchodzi w życie.
1. Zakładasz partię polityczną.
2. Robisz jej stronę na facebooku lub innym dowolnym portalu społecznościowym.
3. Możesz teraz publikować cokolwiek. Np. deepfake na którym członkowie Konfederacji jedzą gówno albo gwałcą dzieci. Ewentualnie treści, które nie są zmanipulowane, powiedzmy ich nagie zdjęcia jeśli jakoś wejdziesz w ich posiadanie. Albo treści jeszcze bardziej drastyczne, np. coś co obraża uczucia religijne katolików.
4. Facebook nie może usunąć tego co wrzuciłeś/aś.
5. W ramach zwiększenia zasięgu wrzucasz wyżej wymienione treści na strony związane z konfederacją, na ich fanpage (o ile nie został akurat usunięty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), grupy sympatyków, prywatne profile posłów itd.
6. Administratorzy próbują usunąć daną treść.
7. Facebook pod groźbą kary nie może usunąć, a poza tym konfederacja to przecież nie są żałośni hipokryci, którzy próbowaliby jakkolwiek wpłynąć na demokratyczną debatę w internecie przez usiłowanie usunięcia twoich komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8. Do czasu prawomocnego wyroku sądu wszystkie strony w social media powiązane z konfederacją są zaspamowane deepfakiem na którym dziambor wali do króliczych cycków
#bekazprawakow #konfederacja #neuropa #polityka
Soojin21 - Załóżmy na chwilę, że taka ustawa wchodzi w życie.
1. Zakładasz partię po...

źródło: comment_1641565617qq95rSzoBYdJv6TjAzpk1u.jpg

Pobierz
  • 23
@NoJakNieJakTak: masz rację z wyprawami krzyżowymi i z pedofilią w kościele, ale nadal jest to daleko od głównego wątku, czyli: czemu na świecie powszechnie obraża się katolików, a innych się nie rusza. (żeby nie było, ja katolikiem nie jestem, ale wkurza mnie ta wybiórczość, bo żydzi się wqrwią i ktoś zbankrutuje, a islamiści się z zemsty wysadzą. Katolicy nie zrobią nic)
@NoJakNieJakTak: Jeśli to oni byli tymi którzy zaczęli jątrzyć to czemu nie? Jakoś te zdanie o oblężeniu Wiednia przeleciało ponad twoją głową chyba. Ale ty nie wiesz kto zaczął i tu jest problem bo jedyne twoje informacje pochodzą z filmów akcji. Szczerze masz jakąkolwiek wiedzę o tym czy twoją jedyną bronią jest okjofobia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NoJakNieJakTak:

saracenów trzeba wymordować


I zjeść! Nie zapominaj o jedzeniu ciapków oraz rytualnym kanibaiźmie który trwa do dziś w każdym kościele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

An an earlier incident in 1098 during the First Crusade – a year before Jerusalem was taken by Prince Tancred – the crusaders overran a Syrian town called Ma’arra. Christian chroniclers, three of them, felt constrained to both record and try to
Towarzysz_Moskvin - @NoJakNieJakTak:
saracenów trzeba wymordować

I zjeść! Nie zapo...

źródło: comment_1641568253LSUrikThfkCdqARPPSpnhM.jpg

Pobierz
@NoJakNieJakTak: Aha czyli przyznałeś, że katolicy mieli prawo podbijać cały świat a jak ktoś chciał się przeciwstawić to "co to za tłumaczenie, że chrześcijanie zaczęli? daj się ładnie nawrócić i ukrzyżować"? Sorki, wlazłem na profil zobaczyłem flagę więc to będzie moja ostatnia odpowiedź, szkoda czasu na ludzi którzy są psychicznie niestabilni, dyskusja o rzeczywistości i faktach się mija z celem w takim razie ( ͡ ͜ʖ ͡