Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Olimpus: Skąd w tobie tyle agresji i nietolerancji? Czemu widzisz w innych własne odbicie? Czyżbyś był kryptogejem? Rozumiem, że masz potrzebę zamaskowania swojego gejostwa poprzez fałszywy podziw obleśnych dojców, bo przecież wg ciebie chłopu każde cycki muszą się podobać i próbujesz się wtopić w tłum, ale bez przesady, żeby wmawiać innym kryptogejostwo, aby zatuszować własne.
@Nemayu: Ty sam zacząłeś dyskusję o tym jakie są te cyce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie podobają ci się to po co się udzielasz? Jedziesz dalej do kolejnego zdjęcia.
A jeśli żadne ci się nie podobają to znak też wolisz patrzeć na anorektyczki lub na innych chłopów niż na baby. Nie pogrążaj się dalej.
I jestem hetero. Nie znasz mnie to spadaj i nie udzielaj się.
Usuń
@Olimpus:

Ty sam zacząłeś dyskusję o tym jakie są te cyce

Słuszna uwaga. Zacząłem dyskusję o cyckach, a nie o twoim gejostwie. Temat twojego kryptogejostwa i problemów z tym związanych zacząłeś ty.

Nie podobają ci się to po co się udzielasz?

Po to żeby wyrazić swoje upodobania. Szok i niedowierzanie. Sam byś na to nie wpadł nigdy...

A jeśli

Baba miałaby wąsa to byłaby dziadkiem.

Nie znasz mnie to spadaj i
Nemayu - @Olimpus: 

Ty sam zacząłeś dyskusję o tym jakie są te cyce
Słuszna uwaga....
@Oli_mpus: Niczego innego po tobie się nie spodziewałem. Nikt nie lubi jak udowadnia mu się bycie kretynem. Pora uszczelnić bańkę
()/

Miałeś dwa wyjścia:
-Przyznać się przed sobą do bycia kretynem i przyjąć to na chłodno.
-Zrzucić winę swojego złego samopoczucia na mnie i dodać mnie na czarnolisto.

Jakby to była moja wina, że masz fałszywe postrzeganie samego siebie i denerwuje cię realistyczny obraz twojej osoby wyrażony