Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: idź. u mnie chłopów sezonowców nie przybyło, więc kolejek do ciężarów nie ma. Jedynie po całej siłowni wysypało takimi ulanymi matkami polkami co #!$%@?ą jakieś gimnastyczne fitnesy na matach z trenerem zamiast normalnie poćwiczyć. Ale takie grażynki to znikną pewnie do końca stycznia, bo to zazwyczaj beneficjentki karnetów fitness na miesiąc pod choinke.
@SobanDELUX: jak ja chodziłem do takiej skormnie siłowni u mnie w miasteczku to takie ulane baby cały czas na bieżni tylko były xD ja sobie wszystko na spokojnie zrobiłem co miałem zrobić a te cały czas na bieżni spacerują i dodatkowo jak ja sobie skorzystałem z bieżni na jakieś 5 min to wielce oburzone były że zajęta
@przegro_pisarz: ta, ale czasem mi ich trochę szkoda przez podejście tych "trenerów". Golą na nich gruby hajs, a każą im robić jakieś dziwaczne rzeczy(no kurde godzinnym rozciąganiem jako treningiem to sylwetki się nie poprawi). Dla równowagi ten sam trener robi normalne treningi z jakimiś młodszymi ulanymi chłopami i normalnie im każą #!$%@?ć ławe, przysiady itp. albo maszyny jak przypadek jest tragicznie zalany.

Ale z drugiej strony to #!$%@? im dupe, bo