Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1618
Oto chyba najdroższa woda na świecie.

Emergency drinking water czyli woda dla rozbitków.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie 3 oficer wymienia przeterminowaną w łodziach ratunkowych a ja przyszedłem zobaczyć jak idzie progres prac żeby być pewnym czy nic mu się nie pomyliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koszt jednej to około 17 zł (0,5 litra). Do jednej łodzi wchodzi 180 takich sztuk. W komentarzu też jedzenie jakie jedzą rozbitkowie.

Pozdrowienia z okolic Australii!!!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #praca #pracbaza
Caracas - Oto chyba najdroższa woda na świecie.

Emergency drinking water czyli woda ...

źródło: comment_16415406033awk2JkM7acaDwVr4Hcc2U.jpg

Pobierz
  • 231
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 650
@Paula_pi: wszystko na statku musi mieć odpowiedni certyfikat.
Mapy elektroniczne to zwykły komputer na Linux a kosztuje tyle co mieszkanie ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1099
@Paula_pi: ale wiesz, że to nie marynarze za to płacą tylko armator? I tak jak kolega powiedział - certyfikaty. To tyczy się wszystkiego. Ja np. pracuję przy produkcji wyrobów medycznych z tworzyw sztucznych. To samo tworzywo, od tego samego dostawcy ale z dopiskiem med. na końcu sprawia, że kosztuje nawet 7x tyle. XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 337
@WhiteRower: oczywiście, że armator. Dla niego to żaden koszt jak wydaje 35 000 $ dolarów dziennie na samo paliwo a gdzie reszta kosztów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Paula_pi:
Certyfikaty zrzucają pewną odpowiedzialność w niemiłym przypadku na osobę która go wystawia. Oczywiście jeśli przedmiot z wystawionym certyfikatem zawiódł chociaż nie powinien na co wskazuje owy certyfikat.

  • Odpowiedz
@WhiteRower: Serio to że mam różowy pasek to nie znaczy jestem durna. Ale dziękuje za wyjaśnienie, mogłeś jeszcze dodać że armator to nie producent armat, bo głupia baba mogła bym nie ogarnąć
  • Odpowiedz