Wpis z mikrobloga

@Siemomyslaw: Hehe nie bądz taki do przodu jak myslisz ze QR kod ci zadziała, niedługo dołożą kolejne warunki i nie będzie tak łatwo :)

Sam się dzisiaj dowiedziałem o śmierci ciotki z dalszej rodziny, która będąc seniorką została zakażona przez swoją antyszczepionkową synową.

Gdybys miał podstawowe rozeznanie to bys wiedział że szczepionka nie zatrzymuje przekazywania wirusa na innych, ale to już za trudne dla lewackiego kmiota
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew:

nie zatrzymuje przekazywania wirusa na innych


Oczywiście, że nie zatrzymuje. Ale znacząco redukuje prawdopodobioieństwo zakażenia i przekazywania infekcji dalej. Nawet jeśli dojdzie do "breakthrough infection", to czas zakaźności jest krótszy, ilość replikującego się wirusa jest niższa. Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że nie będę zapinał pasów w samochodzie, bo zapięci pasami też giną w wypadkach. Jesteście intelektualnymi amebami, w ogóle nie dziwi mnie to, że nagle poparcie Konfederacji w sondażach osiągnęło
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew: Popatrz sobie kretynie na statystyki zgonów covidowych w przeliczeniu na populację. Kraje, które się zaszczepiły w bardzo wysokim stopniu, notują dużo mniejszą ilość zgonów aniżeli te kraje, które szczepienia olały i zaszczepiły się w żałosnym stopniu 30-60%.
https://www.worldometers.info/coronavirus/weekly-trends/#weekly_table
i tam sobie posortuj według przedostatniej kolumny. Zobaczysz, gdzie umierają ludzie.
Jesteś durniem i palantem, zaczadzonym ruską dezinformacją. Przez takich pożytecznych idiotów jak ty, umierają tysiące ludzi. Zupełnie niepotrzebnie, bo mogliby żyć,
  • Odpowiedz
@Siemomyslaw: No to przecież każdego dobrowolna decyzja czy sie szczepi, ja nie odpowiadam za niczyją smierc

Jak to mawiał Korwin, głupich jest więcej jak mądrych. Zatem poparcie dla Konfy będzie tylko rosło.

Głupich jest więcej niz mądrych dlatego najczesciej wybierane partie to PO i PIS. Jest 20% myslacych ludzi w Polsce, 12% zagłosowało na konfederacje, 8% reszty musi się jeszcze obudzić
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew: nie chcę wywoływać konfliktów, bo zakładam, że gramy do tej samej bramki - w większości są spójni, ale taki Korwin, Mentzen czy Braun w paru bliższych kwestiach mają sprzeczne poglądy - jesteśmy na etapie, żeby przekonać ludzi w ogóle do tej frakcji, więc proponuję dla dobra ogółu oszczędzić szczegółów, które lewaki łatwo wyłapią ;)
  • Odpowiedz
@Tino: No wiadomo że nie da się mieć 100% zgodnosci z czyimiś poglądami. Ale zwracajmy uwage na 80%, które nas łączy a nie 20%, które nas dzieli, dlatego będziemy głosować na konfederacje
  • Odpowiedz