Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#audyt #finanse #studbaza #pytanie #pracbaza #big4

Nawet nie wiem jak zadać to pytanie, ale zaczęło mnie to zastanawiać czy fakt, że nie znam Ustawy o Rachunkowości jako A1, a wkrótce A2 wpływa jakoś źle? Czy jako A1 powinienem znać od A do Z UOR, a może nawet MSR i KSR?

Szczerze powiem, że na studiach liznęliśmy temat, ale sam od siebie za duzo nie robiłem (studiowałem zaocznie), i nie wiem czy na jakimś etapie kariery w audycie wyjdą te braki i będzie wtopa. Raz się wziąłem za czytanie UoR to skończyłęm może na 15 artykule, bo nudy - ciężko czytać suchą teorie w ten sposób

Jakieś porady jak przyswajać taką wiedzę i czy ona będzie konieczna na np seniorze? UoR, MSR?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d6da4737651b000a908037
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 9
OP: @mus_tang: bardzie mi zależy ma mssr/ifrs, bo na tym mam oparte projekty, ewentualnie US GAAP. Wszystko po ang, więc chciałbym to zacząć kumać.

Nie wiem czy ja jestem wyjątkiem i debilem, który się nie uczył + studia zaocznie. Czy na dziennych ludzie więcej wynoszą i merytorycznie gniotą takiego ziutka jak ja xd?

Zaakceptował: LeVentLeCri
PonuraŻona: @AnonimoweMirkoWyznania: jestem SA1, a nic nie umiem, robię jak było PY, wszystko sprawdzam w google, pytam peers/menago/księgowych o coś, one się za głowę łapią czasem xD, ale pomagają. Pewnie w tym roku awans na SA2 i już wyżej nie podskoczę, bo dopiero później się zaczyna
srogie ocenianie merytoryki. Zwolnić mnie nie zwolnią, bo zasuwam w nadgodzinach bez mruknięcia, projekty ktoś musi obsłużyć, a jeleni za takie stawki co oferują
@AnonimoweMirkoWyznania: Racja, też czasem miałem takie myśli, że po prostu sam się nie zwolnie bo na mój wiek 21 lat i pracę zdalną przy tej kasie ciężko coś lepiej płatnego znaleźć, do tego jednak coś tam znaczy ten wpis w big4 dla niektórych ludzi, ale jak sami mnie zwolnią to #!$%@? żyje się dalej xd