Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki chyba #!$%@? wlasnie studia. Do rzeczy, mam 20 lat jestem na jednej z lepszych uczelni technicznych w Polsce, ale jak się okazuje przedmioty stricte fizyczne po prostu mnie przerosły i na 90% #!$%@? sesje. Myślę nad emigracją i wyjazdem poprostu do pracy, doświadczenie mam tylko w pracach typowo budowlanych, ale mam papiery na prace na wysokości, kursy na zarządzanie tłumem oraz przeciwpożarnicze i medyczne, podstawowe dokumenty marynarskie, prawko na samochód, sternika na motorówke i posługuje się językiem Angielskim na bardzo dobrym poziomie(duża część mojej rodziny mieszka poza PL i z ich rodzinami muszę też rozmawiać po angielsku) oraz niemieckim i hiszpańskim na poziomie takim podstawowo komunikatywnym. I teraz przechodząc do głównego pytania, myślałem nad wyjazdem między Anglią, Irlandią a Niemcami, i chciałbym was spytać które z tych państw polecacie, które odradzacie itd. Z góry dzięki za pomoc.
#emigracja #irlandia #niemcy #anglia #uk #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d5bc7b37651b000a906f55
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Irlandia (nie-Dublin) jest fajna dla emerytów, sielsko-bezstresowa. Poza wyjątkami to trochę tak, jakbyś się przeniósł na Podlasie roku 1995, tylko z gorszym zaopatrzeniem. Niektórzy mocno narzekają na dołująca pogodę. Dość drogo. Za to jest co zwiedzać :)
@AnonimoweMirkoWyznania

#!$%@? sesja to nie koniec świata. Uratuj ile się da i sprężaj dupę w następnym semestrze. Emigracja za byle jaką pracą cię dojedzie i w wieku 30 lat możesz żałować, że nie pociągnąłeś tego do końca. Zamkniesz sobie drzwi, które będzie już ciężko otworzyć.

Pamiętaj, że po ukończonych studiach możesz również emigrować. Różnica jest taka, że będziesz miał do wyboru masę innych firm, które bez dyplomu w CV z automatu by
@AnonimoweMirkoWyznania: daj studiom szanse.
Teraz może ci się emigracja wydawać atrakcyjna ale za x lat twoi znajomi znajdą fajną robotę i będą się rozwijać a ty z dużym prawdopodobieństwem zostaniesz robolem fizycznym bez perspektyw.
Kiedyś też prawie popełniłam ten bład ale zrobiłam tylko rok przerwy by zarobić i wróciłam na studia.
Blablabla: Nie rzucaj studiów tylko tak jak u góry piszą próbuj ratować ten semester. Możliwe, że.to nie przedmioty cię przerosły tylko zmiana z szkoły średniej na studia która jest problemem. Mnóstwo studentów ma z tym problem bo przeprowadzka, nowi ludzie i inny sposób nauki. Nie wyjeżdżaj w tak młodym wieku bez studiów bo jeszcze nigdy nie wrócisz i będziesz bez wykształcenia. Daj sobie jeszcze jedną szansę i weź to na spokojnie.
jestem na jednej z lepszych uczelni technicznych w Polsce, ale jak się okazuje przedmioty stricte fizyczne po prostu mnie przerosły i na 90% #!$%@? sesje


@AnonimoweMirkoWyznania: Gówno prawda. Zamiast seriale oglądać przysiądź do książek, a jak brakuje Ci motywacji to ustaw się z kolegami z roku, jeden drugiego będzie pilnować.