Wpis z mikrobloga

Współczuję najbardziej ludziom, którzy przed 2021' zdecydowali się na dzieci, a teraz będą wychowywać je w świadomości, że wolność ich dzieci będą znały jedynie z relacji rodziców. Jutro mogę w sumie zrobić nieco obszerniejszy wpis na temat tego, co czeka nas wszystkich w ciągu najbliższych dwóch dekad ( 0 tzw. "foliarstwa" - same oficjalne wypowiedzi 'elit' ) - perspektywa jest porażająca. Obecna Australia / Austria to dopiero jest preludium... ¯\_(ツ)_/¯
#4konserwy #koronawirus #szczepienia #totalitaryzm #bekazcovidian
  • 23
Jedna trzecia życia moich bombelków to nauczanie zdalne, kontakt z kolegami przez kamerki,


@oakduck: warto się zapoznać z normalnymi, myślącymi ludźmi, najlepiej też mającymi dzieci. Mnóstwo ludzi nie przejmuje się koronaświrusem, spotyka się towarzysko jak zawsze. W wielu mniejszych miejscowościach życie toczy się jakby plandemii w ogóle nie było, nawet w większych miastach dzieci bawią się razem na podwórkach czy w domach, gdy przedszkola i szkoły zamknięte. Nie dajcie się wykluczyć
@Reginleif mam podobne odczucia. Kiedy na tygodniu jestem w mieście to może bardziej czuć całą pandemię. Ale weekendy na rodzinnej wsi to już zupełnie inny świat. W sklepach po staremu, nawet do miejscowej przychodni wpuszczają jak trzeba, bo lekarka zna wszystkie od jakichś 20 lat. Dawniej ksiądz coś tam fikał i zamykał kościół, żeby nie przekraczać limitów, ale i to się kończyło. I tak trzeba żyć.
@omogl1n: nie martw się, może rodzice będą mieli trochę na sumieniu ale już dla dzieci nie będzie to miało znaczenia. będą tak samo słuchały opowieści o czasach sprzed zarazy jak my słuchamy opowieści dziadka o czasach sprzed II wojny światowej. Mglista niedostępna przeszłość. Świat z opowiadań tak odmienny, jakby nigdy nie istniał na prawdę
Jedyne wyjście to nie płodzić kolejnych niewolników, którzy są na posyłki dla panów oligarchów. Bez siły roboczej potężna plutokracja upadnie. Rozpłodowcy idą im na rękę


@reevii: nonsens, takim myśleniem nie zniszczysz plutokracji, a tylko własne dziedzictwo genetyczne i kulturowe. Definitywnie przegrasz walkę o byt. Na Twoje miejsce, i tych dzieci których nie chcesz mieć, oligarchowie sprowadzą miliony imigrantów z trzeciego świata, gdzie przyrost naturalny jest ogromny - jeszcze tańszą i głupszą
@Reginleif: Najbogatsi w tym momencie posiadają już taką siłę, że mogą zrobić wszystko. To czy przetrwają biali czy osoby innego koloru skóry już ma najmniejsze znaczenie. Widzę, że wpisujesz się w retorykę białych nacjonalistów. Według mnie to tylko kolejne podziały pomiędzy "ludźmi niższej kategorii". To, która rasa jest najpopularniejsza nie ma żadnego znaczenia. Ważne jest tylko to, kto jest na górze. To jakie geny będą po mnie mało mnie obchodzi. Bardziej
@omogl1n ja współczuję tym, co w trakcie pandemii zmajstrowali kaszojada, ostatnio w nowy rok wysyp ciążowych zdjęć na socjal mediach. Brawo sadyści, egoiści, jesteście tak samo #!$%@? jak afrykańcy klepiący siedmioro dzieci mieszkający w hivie, malarii i 5km od najbliższego źródła wody XD ten sam poziom #!$%@?, braku empatii i logicznego myślenia, że skazuje się własne potomstwo na cierpienie