Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM:
1. Domykam GoTa, story już zrobione ale jeszcze jakieś poboczne i pierdoły do platyny :>
2. Może nie do końca zakup ale drogą wymiany wpadł mi w ręce nowy Ratchet, dobrze spędzone 16 godzin.
3. Chyba bym obstawił Control, no chyba że zapomniałem o czymś lepszym
@SpiderFYM:
1. Resident Evil 3, zaraz po nim chcę skończyć Kenę, bo mi wisi na stosiku od premiery
2. Batman: Arkham Collection
3. The Walking Dead: Saints & Sinners, bo od dawna chciałem kupić, tylko czekałem aż zjedzie poniżej 100. Warto było czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@slawo72:
1. Metro: Exodus, ale średnio mi się podoba
2. Metro: Exodus, bo było prawie za darmo
3. Days Gone, ale to już i tak kupiłem i ograłem dawno. Z gier których nie miałem to Hitman 2.
@SpiderFYM:
1. Kończę platynę w Tony Hawk'u, czekam na patch do Modern Warfare
2. Ostatnio nic ale do końca tygodnia kupię coś z: LA noire, Cuphead, Mortal Kombat 11, RE 3.
3. Control mimo że kilka miesięcy wcześniej grałem w wersję ps4, Wreckfest, Hell let loose i FF VII
@SpiderFYM:
1. W ostatni weekend przeszedłem Inscryption i Milesa Moralesa, kończe teraz desperados 3 i ace attorney 4, do tego przez miesiac nie ruszylem Halo Infinite i Forzy 5 ale planuje wrocic
2. na ps4 Taiko na Tatsujin i Hitmana 3, a na pc Inscryption i Disco Elysium
3. Hitman 2, Walking Dead i Control, a z gier co jeszcze nie grałem, ale jestem mega zadowolony, ze dodali to Persona 5