Wpis z mikrobloga

Historia z lat młodości. #hipergamia #p0lka jak zwykle miała sie już wtedy świetnie.

W #licbaza była taka Natalia, w tamtych latach nie było jeszcze #plodnajulka, ale schemat myślenia podobny, tylko ciut inteligentniejsza może, chociaż nie do końca jestem pewien.

Babeczka była jakieś 9.5/10 na tamte czasy. Szczupła, wysportowana i dosyć wysoka, dodatkowo trenowała sztuki walki, co było nieczęsto spotykane wśród #rozowepaski (robila to prawdopodobnie tylko dlatego, że jej ojciec/wujek był trenerem).

Oczywiście pół szkoły za nią latało, przebierała w facetach jak chciała. Nawet miała jakiegoś #cuckold, który pozwalał się jej umawiać z innymi. Często też dla niepoznaki zgrywała #szaramyszkadlaanonka.

Miała też ciągoty do palenia blancikow i filozofowania po nich oraz picia #piwerkowplenerze. Podobnie jak mój kumpel 'łysy', który był mocno obyty w tych klimatach i nie tylko. Nie był jakoś szczególnie przystojny, ale brzydki też nie był, taki normik na sterydach na tamte czasy.

Oczywiście jego głowa była już na tyle #uzaleznienie, że nie potrafił normalnie sklejać zdań, tylko walił te swoje #mongolskieteorie. Od czasu do czasu mu się włączały szare komórki i w sumie można było z nim normalnie pogadać, ale zazwyczaj #patologia.

Zgadnijcie za kim latała ta babeczka i komu pierwszemu popuściła szpary...najlepsze jest to, że on miał dziewczynę, która wcale nie była lepsza od niego.

Wiem to wszystko, bo byłem na kilku takich wypadach z nimi.

#takbylo #betabankomat #stulejacontent #spermiarzalert
#pieklokobiet #gadzimozg #redpill #blackpill #gownowpis
  • 3
  • Odpowiedz
@tangerynke: zawsze była mentalna płodna julka ale komuna i jej o ironio konserwatyzm tamowało uzewnętrznianie się julkizmu, tam to każda wyglądała na szarą myszkę bo jak to tak jak dziwka łazić po szkole czy po prostu po ulicy, co w kościele powiedzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz