Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@konopiapolska: "przepraszam gruba możesz się przesunąć i zrobić sobie to zdjęcie gdzieś indziej bo chce do windy wejść"

no pewnie jakby zobaczyli Ciebie to by sie tak nie podniecili jak od tego filmiku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@konopiapolska: To nie ma nic wspólnego z radością z bicia kobiet. To po prostu zadowolenie, że sprawiedliwości i równości. Każdy z nas wielokrotnie widział jak różowe miały ustępowane w życiu, bo są różowymi. Tutaj widzieliśmy równouprawnienie.
  • Odpowiedz
@Ignite: często piszecie o tym że kobiety są statycznie słabsze fizycznie od mężczyzn. Dziwna jest więc ta wasza podnieta wynikająca z faktu, że silniejszy pobił/uderzył słabszego. To nie ma związku z żadnym równouprawnieniem i sprawiedliwością, tylko z ukrytą chorą satysfakcja spowodowana mizoginia, bo kobieta "dostała za swoje". Chore i tyle
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Ta "podnieta" wynika z tego, że kobietom wolno więcej. Panuje powszechne przyzwolenie na bicie mężczyzn. Nawet na tym nagraniu 3 kobiety atakowały jednego mężczyznę, który się bronił. Zawsze w takich sytuacjach mężczyzna jest ofiarą. Wtedy pojawia się ta "podnieta", że zwyciężyła sprawiedliwość. Tyle, żadnej mizoginii tu nie widzę. Taką samą radość wywołuje, gdy np. szkolny prześladowca dostanie.
  • Odpowiedz
Wiadomo, powiedzenie czegoś niemiłego kobiecie


@AntyBohater: Wiadomo mężczyźni mają prawo czuć się bezkarni. mówić i robić co im się podoba a każda odmowa będzie się kończyć dla kobiety wpier*ołem. Piękny obraz równouprawnienia
  • Odpowiedz
Ta "podnieta" wynika z tego, że kobietom wolno więcej


@Ignite: wiesz że to jest tylko i wyłącznie wasz zakrzywiony obraz?

Panuje powszechne przyzwolenie na bicie mężczyzn


@Ignite: nie zauważyłam. Rozumiem że nikt nigdy nikogo nie skazał za pobicie mężczyzny tak? Co ty za głupoty opowiadasz

. Nawet na tym nagraniu 3 kobiety atakowały jednego mężczyznę, który się bronił.


@Ignite: ale to co on zrobił czy powiedział im wcześnie oczywiście
  • Odpowiedz
wiesz że to jest tylko i wyłącznie wasz zakrzywiony obraz?


@konopiapolska: Raczej twój, bo z twoich wpisów i komentarzy kipi straszna mizoandria.

nie zauważyłam. Rozumiem że nikt nigdy nikogo nie skazał za pobicie mężczyzny tak? Co ty za głupoty opowiadasz


Oczywiście, że panuje. Jak mężczyzna zostanie pobity przez kobietę, to zwykle jest wyśmiewany, a kobieta chwalona. Zobacz chociaż serial "Ranczo" jak bicie mężów przez Solejukową i Hadziukową było przedstawiane w pozytywnym
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Jeśli czujesz się urażona tym co mówi mężczyzna, to możesz wyjść albo mu odpowiedzieć. Sam fakt subiektywnego dyskomfortu psychicznego spowodowany tym co ktoś do ciebie powiedział, nie daje prawa do użycia przemocy fizycznej. A jeśli już ruszasz na kogoś z łapami to musisz się liczyć z konsekwencjami - tak, tymi fizycznymi. Wydaje mi się, ze nawet 7 latek powinien już być na tyle zsocjalizowany aby zdawać sobie z tego sprawę.
  • Odpowiedz