Wpis z mikrobloga

@ButtHurtAlert: Juleczki wywalczyły swoje w sprawie tvn, prezydent zawetował ustawę, teraz niech kuce pokażą na co ich stać. Mam nadzieję że jeśli dojdzie do jakichkolwiek protestów to będą wyśmiewane, tak samo jak kuce wyśmiewały te w obronie tvnu.
  • Odpowiedz
@saakaszi: bo ty nie rozumisz lewagu. wolny rynek i brak regulacji jest fajny jak konfederata moze na tym zarobić a lewak stracić, ale jak krzywda z ręki jakiegoś ciemiężyciela to kapitan państwo pomóż jakąś regulacją! ludzie w obronie których nie stanęliśmy, stańcie w naszej obronie!

Generalnie ciężko o lepszy dowód że to jest partia dla niedojrzałych, nie rozumiejących świata, mentalnych dzieci
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: kto tu fikoły kręci typie xD
Porównujesz rządowa USTAWE do BANA prywatnej pojedynczej firmy.
Krzyczenie że FB to monopolista niczego nie zmieni. Bo pierwsze to jest kłamstwo (jest jeszcze Twitter, YouTube), a drugie to jest dalej PRYWATNA firma. Nikt cię nie zmusza do korzystania z usług monopolisty. Zawsze możesz stworzyć konkurencję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@qwarqq: Ja tam jako użytkownik fb widze po prostu brak konsekwencji i regulamin który jest uznaniowy. Bana na fb mozesz dostac jak sie moderatorowi nie spodobasz, odwolac sie nie mozesz, dostaniesz Shadowbana i tyle. To jest po prostu pewne kształtowanie myśli, ludzie sie boja napisac "koronawirus" albo "pedal", nawet na grupkach dla rowerzystów. Fb jako monopolista powinien zostac poddany dyskusji co z tym dalej zrobić. Bo to w jaki sposób dziala
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert:
Twoje słowa:

: Jak konfederacje wyrzuca monopolista(fb) to dobrze, jak rzad wywala tvn to zle

pytałem czy ograniczanie wolnosci slowa jest okej


O czym ty mówisz? XD OCZYWISCIE ZE JEST OKEJ MY WSZYSCY ROBIMY TO CODZIENNIE. Dla przykładu nie możesz wlecieć do kościoła w niedzielę i zacząć śpiewać pochwalne pieśni szatanowi. Nie możesz na środku ulicy krzyczeć przekleństwa przez cały dzień. Nie możesz pomawiać ludzi że są np złodziejami. Nie
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Przecież konfederaci wyśmiewali protesty w obronie tvnu, niech sami zrobią teraz własne protesty zobaczymy ile ludzi wyjdzie na ulicę.


@saakaszi: Zdziwilbys sie ile by wyszlo. Znakomita wiekszosc marszu narodowego to wyborcy Konfederacji
  • Odpowiedz