Wpis z mikrobloga

@Bakardi: a na robocie nie nosi się tam przypadkiem munduru ? więc co za różnica ? poza tym jeżeli nie jest to jakiś nie wiem penis albo napis #!$%@?ć murzynów white power to co go to gówno obchodzi co sobie tam masz ? powody estetyczne i tyle elo niech #!$%@?
  • Odpowiedz
@Bakardi: Jedna PMka w robocie miała dziary. I jeżdżąc na spotkanie z klientem zawsze się ubierała tak, żeby tego nie było widać. Koleś bardzo wysoko w strukturach, więc byłby przypał trochę.
I gdzieś tak po roku na jakimś spotkaniu, koleś zdjął marynarkę i zdaje się, że podwinął rękawy czy coś w tym stylu i się okazało, że ma wydziarane całe łapy.

Co do Twojego przypadku - jak nie masz tam
smiech2 - @Bakardi: Jedna PMka w robocie miała dziary. I jeżdżąc na spotkanie z klien...

źródło: comment_16413867057DzjCpsxBJT4AYLPecfdqT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tylko_dresowy_styl_: Poza tematem: Nie wiem czy już ktoś ci to powiedział, ale wczoraj z twojego konta na mikro były wysyłane dziwne treści na temat moderacji. Ciężko nadążyć i zrobić screena bo hakiery szybko usuwają wiadomości, ale w oko wpadł mi twój nick i go zapamiętałem. Uważaj na profilaktycznego bana( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bakardi: Serio. Zostałem zawołany z jakiegoś innego konta (też przejętego). Wszystko trwa dosłownie chwile i zanim zdążyłem się połapać o co chodzi, wiadomość został skasowana. Dodatkowo tam było z kilkadziesiąt innych kont z tym samym memem. Następnym razem może uda mi się i walnę screena.
  • Odpowiedz
@Bakardi: Od ziomeczka pracującego w SW:

To się zdziwi jak stanie nagi przed komisją lekarską, koszula nie pomoże xD a tak serio to mogą odrzucić np. za tatuaż w stylu hwdp, j... sąd albo inne debilne treści, to chyba logiczne, no albo gdyby był na czole, gałkach ocznych. Więzienne kropki pod okiem czy za uchem też chyba nie byłyby na miejscu xD ale jakieś tam zwykle, których nie widać pod
  • Odpowiedz