Wpis z mikrobloga

@open_or_die: @open_or_die: W tym problem że jeszcze jak mechanikowałem to się napoprawiałem po takich yt oglądaczach i wiem jak to zwykle wygląda. Obejrzy jaśniepan na yt, nie wyjdzie tak fajnie jak na filmiku a potem jest jeszcze więcej roboty. Jak nie wiesz jak coś zrobić przy układzie hamulcowym/jezdnym to do warsztatu a nie na jutube bo to nasze wspólne bezpieczeństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WujoVolvo a tam pierdzielisz.
Ja popełniłem błąd bo nie zrobiłem sobie zdjęcia złożonego bębna i potem powstawał problem z założeniem regulacji i sprężyn, trzeba było w odpowiednią stronę wszystko skierować.

A bardziej się opłaca obejrzeć filmik niż rozbierać drugą stronę.

Operacja prosta jak budowa cepa tylko trzeba zobaczyć jak to się składa w praktyce.
@WujoVolvo no i w czym problem?

Jak robi to pierwszy raz to lepiej obejrzeć film 5 razy niż potem spierdzielić sprawę.

Ja też oglądałem poradnik na YT jak zmieniałem okładziny w bębnach w 850 bo nigdy wcześniej tego nie robiłem. A wystarczyło źle założyć sprężynę czy regulację żeby się wszystko rozsypało w czasie jazdy.


@open_or_die: #!$%@? jesteś? Według wykopków jak nie umiesz rozłożyć auta do srubki a potem złożyć to jesteś